Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


20.06.2009, godz.: 11:30

RAN DW, czyli Rodzinna Animacja Naprawdę Dla Wszystkich

RAN DW, czyli Rodzinna Animacja Naprawdę Dla Wszystkich pt. „Malowanie na polanie”

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu RAN DW, czyli Rodzinna Animacja Naprawdę Dla Wszystkich. Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków. Wspólnie będziemy cieszyć się sztuką w wielu jej przejawach. Mamy szansę bawić się, tworzyć, poznawać. Najbliższe spotkanie pt. „Malowanie na polanie” odbędzie się 20 czerwca (sobota), o godz. 11.30.

W programie m.in.: warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe i integracyjne wplecione w temat spotkania. Zabawa rodzinna i edukacja w miłej i wciągającej formie.

Nasze spotkania wyróżniają się pośród innych tym, że nie prowadzimy żadnych konkursów i innego rodzaju rywalizacji, natomiast potrafimy wspólnie bawić się i tworzyć życzliwą, ciepłą atmosferę.

RAN DW jest najstarszym na Ochocie cyklem spotkań rodzinnych prowadzonym nieustannie od 1994 roku, czyli już piętnasty rok.

20 czerwca 2009 (sobota),
godz. 11.30

UWAGA! Wstęp wyłącznie za okazaniem zaproszeń. Można je odebrać w Klubie Osiedlowym SURMA, ul. Białobrzeska 17 w godz. 16.00-19.00, tel. (0 22) 823 04 32, surma@oko.com.pl, www.oko.com.pl.

Klub Osiedlowy SURMA,
ul. Białobrzeska 17

(filia Ośrodka Kultury Ochoty)
tel. (0 22) 823 04 32

dojazd:
autobusy: 127, 130, 136, 150, 154, 158, 167, 172, 186, 191, 404, 52
tramwaje: 1, 7, 9, 14, 25, 35

Harmonogram spotkań:
– 26 września „Dorośli i dzieci surmowi poeci”
– 24 października „Co komu w duszy gra”
– 28 listopada „Sztuki i sztuczki”
– 19 grudnia „Święta na ludowo”« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt