Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


10.06.2011, godz.: 11:52, źródło: PoleMokotowskie.pl

Nowa strona PoleMokotowskie.pl
Zapraszamy na nową stronę PoleMokotowskie.pl :)

(liczba komentarzy: 0)

czytaj więcej »


14.06.2010, godz.: 16:22, źródło: jogawparku.pl

Joga w Parku

Joga w Parku
W niedzielę 20 czerwca 2010r. rusza czwarta edycja ogólnopolskiego projektu Joga w Parku.

W każdy weekend (do 28 sierpnia włącznie) m.in. w Warszawie będzie można uczestniczyć w warsztatach jogi na świeżym powietrzu. Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój i matę lub koc oraz pozytywne nastawienie. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.
Joga, będąc głównym punktem projektu, nie będzie jedyną atrakcją Jogi w Parku. Uczestnicy tegorocznych spotkań dowiedzą się także jak odkryć radosne emocje i czerpać radość z życia, odbędą warsztaty taneczne, relaksacyjne, masażu, a wykłady o zdrowym stylu życia z pewnością zainspirują do pozytywnych zmian. Dla uczestników spotkań przygotowano konkursy, w których będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Algida: maty do jogi i książki z przepisami na niezwykłe desery lodowe na cztery pory roku.

(liczba komentarzy: 0)

czytaj więcej »


15.05.2010 -  Dzień sPokoju po raz czwarty
12.08.2009 -  Relaksująca Joga w Parku
26.05.2009 -  Joga w Parku
29.05.2008 -  1.czerwca.2oo8 na Polu Mokotowskim
17.05.2008 -  Joga w Parku 2008

« przejdź do archiwum informacji »


 • Al. Niepodległości 147
 • ul. Chodkiewicza 8
 • ul. Rakowiecka 1
 • ul. Rakowiecka 34
 • ul. Rakowiecka 41
 • ul. Św. A. Boboli 4


Tel. centrala (22) 508 20 00
Tel. informacja o usługach komercyjnych (odpłatnych) (22) 508 15 78
Tel. pogotowie (22) 508 15 00; 845 28 34; 601 40 00
Tel. marketing (22) 508 18 10; 508 18 20; 508 16 26

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z szerokiego wachlarza usług medycznych:

 • Lekarzy rodzinnych - pierwszego kontaktu
 • Lekarzy wszystkich specjalności
 • Pełen zakres badań diagnostyczno - laboratoryjnych
 • SOR (Szpitalny Oddział Ratunkowy) zawsze gotowy do wyjazdu
 • Centrum szczepień

Wysokie kwalifikacje ludzi w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem to gwarancja skutecznej pomocy w nagłych przypadkach i akcjach ratunkowych.

Turnusy rehabilitacyjno-lecznicze:

W Wesołej k/Warszawy
ul. Niemcewicza 82, tel. (22) 773-72-80 (rehabilitacja neurologiczna)

W Konstancinie k/Warszawy
ul. Uzdrowiskowa 12/16, tel. (22) 756-40-81 (rehabilitacja kardiologiczna)

"Dobro chorego jest najwyższym prawem"

Szanowni Państwo!

Uzyskanie 1 października 1998r. osobowości prawnej całkowicie zmieniło sposób zarządzania przedsiębiorstwem, jakim stał się Centralny Szpital Kliniczny MSWiA. Zmiana ta przyniosła ze sobą nowe szanse, do których można zaliczyć przede wszystkim możliwość prowadzenia na własny rachunek działalności gospodarczej i przeznaczania tak uzyskanych środków na rozwój zakładu. Niezwykle ważne w tej sytuacji stało się dostosowanie zakładu opieki zdrowotnej dla potrzeb obecnych i potencjalnych pacjentów oraz umiejętne wykorzystanie szans rynkowych. Należało tak zaplanować udzielanie świadczeń medycznych, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną zarówno w ramach kasy branżowej jak i kas regionalnych. Samodzielny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Stołecznego Zarządu Służby Zdrowia, którego częścią jest Centralny Szpital Kliniczny u progu zmian systemowych ochrony zdrowia w Polsce był w szczególnie trudnej sytuacji: wyeksploatowana baza lokalowo-sprzętowa, ogromne rozproszenie struktur i przestarzały model zarządzania składały się na niekorzystny "bilans otwarcia". Zaproponowany przez nas program restrukturyzacji rozpoczęto od stworzenia zespołu zarządzającego, zdolnego przeprowadzić te ważne, konieczne, lecz trudne do zaakceptowania przez personel i podopiecznych zmiany.
Chcielibyśmy podziękować ludziom, którzy wtedy rozpoczęli dzieło restrukturyzacji jednego z największych ZOZ-ów w Polsce, a w szczególności: Radzie Społecznej Szpitala, Zastępcom Dyrektora, Kierownikom Klinik, Ordynatorom Oddziałów i Kierownikom Działów, a także wszystkim pracownikom, bez których nasze pomysły pozostałyby jedynie zbiorem pobożnych życzeń.

Dyrektor Centralnego Szpitala Klinicznego
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
dr hab. n. med. Marek Durlik

« powrót do strony głównej


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »Joga w Parku to cykl cotygodniowych spotkań z jogą, w okresie od 17 czerwca do 26 sierpnia 2007 (w sumie jedenaście niedziel) na terenie Pola Mokotowskiego przy tzw. Małych Stawach, połączonych z wspólną praktyką i promocją zdrowego stylu życia.Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz mapkę Pola Mokotowskiego!


Wyświetl większą mapę


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt