Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


04.09.2008, godz.: 21:00

Anthony Moon w Remoncie

Anthony Moon wystąpi 4 września 2008 w warszawskim Remoncie.
Impreza jest początkiem cyklu Active People Night, który będzie odbywał się we wszystkie czwartki z udziałem gwiazd krajowych i zagranicznych.

mamy dla Was zaproszenia!
Mamy dla Was 10 zaproszeń. Kto pierwszy ten lepszy. Do zwycięzców oddzwonimy lub napiszemy maila. W miarę możliwości będziemy aktualizować informację o dostępności zaproszeń
Zaproszenia zostały rozdane.


Anthony Moon to pseudonim artystyczny wokalisty i kompozytora Marcina Kiljana.
Skąd czerpie inspiracje?
Duran Duran, Depeche Mode, Spandau Ballet, Howard Jones, czyli muzyka lat 80 i 90- tych, ale przede wszystkim new romantic. Jego ulubiony wokalista?- George Michael.
Współpracował min. z takimi muzykami jak: Michał Dąbrówka, Katarzyna Cerekwicka, Michał Grymuza, Artur Affek, Winicjusz Chróst, Jan Borysewicz, Paweł Kucharski oraz z zespołami Czerwone Gitary, Emigranci.
Anthony Moon komponuje i współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi wykonawcami muzyki klubowej: Alchemist Project, Krist Van D, Vincent Vik, Uniting Nations czy Euro Alliance.
Ponadto, prowadzi managment artystki i modelki Magdy Modrej. Jest producentem jej debiutanckiej płyty, z której pochodzi przebój pt. „Ready to fly”, skomponowany przez Anthon’ego Moon’a.
Artysta należy do stajni niezależnej wytwórni muzycznej Camey Records.
Co ciekawe, Anthony zarządza nie tylko swoją karierą. Jest managerem artystki i modelki Magdy Modrej.

Bilety:
10zł - Panie i Studenci
15zł - pozostali!
Bilety do nabycia w klubie
Uwaga - na kartę VIP cena biletu - 5zł!!!


Anthony Moon
czwartek, 4 września 2008
o godz. 21
Klub Remont
(D.S. Riviera)
ul. Waryńskiego 12
(022) 2349111
klub.waw.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt