Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


24.8.2007, godz.: 11:42, źródło: Informator Pola Mokotowskiego

Nowe urządzenia na placu zabaw.

O nowoczesny sprzęt wzbogacił się plac zlokalizowany w części ochockiej Pola Mokotowskiego od strony ul. Batorego. Przybył kompleks zabawowy składający się ze zjeżdżalni, pająka, drabinki i mostka oraz trzy bujawki.

Zabawki wyprodukowała firma Műller co - jak wskazuje nasze doświadczenie - gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość sprzętu. Plac dotąd licznie odwiedzany przez najmłodszych mieszkańców stolicy stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Najmłodsi mają do dyspozycji szereg innych urządzeń rozwijających ich sprawność ruchowo-manualną, w tym beczkę, samochody, przeplotnie, huśtawki. Rodzicie i opiekunowie odpoczną na ławkach wokół piaskownicy.
Plac jest codziennie sprzątany, a sprzęt zabawowy sprawdzany pod kątem usterek. Natomiast raz na kwartał zbiera się komisja, która dokonuje generalnego przeglądu w zakresie bezpieczeństwa użytkowania.
Już niebawem plac zabaw stanie się jeszcze bardziej bezpieczny, gdyż wokół zamontowane będzie estetyczne, wysokie na ok. metr, ogrodzenie.

Oddanie wzbogaconego placu zabaw do dyspozycji dzieci odbyło się we wtorek 21. sierpnia 2007 r.

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt