Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


20.5.2007, godz.: 20:07, źródło: Informator Pola Mokotowskiego

Burmistrz Ochoty patronem Taste of Warsaw - Smak Warszawy

Piknik Taste of Warsaw - Smak Warszawy został objęty patronatem Burmistrza Dzielnicy Warszawa – Ochota.Wielki festyn kulinarny odbędzie się 15 – 17 czerwca 2007roku na Polu Mokotowskim.

- Jest to pierwsza impreza tego typu na taką skalę. Taste of Warsaw – Smak Warszawy jest dobrym pomysłem, który warto wspierać – uważa burmistrz Ochoty Maurycy Wojciech Komorowski. - Impreza przyczyni się do integracji Warszawiaków i mieszkańców naszej dzielnicy oraz pomoże wypromować lokalne restauracje – dodaje.

Do przedstawienia swoich specjałów na Taste of Warsaw zostały zaproszone warszawskie restauracje reprezentujące różne kuchnie oraz producenci i importerzy żywności.
Za wejście na festiwal kulinarny nie są pobierane żadne opłaty.

Lokalizacja pikniku na Polu Mokotowskim – jednym z większych kompleksów parkowych stolicy, położonym między trzema dzielnicami: Mokotowem, Ochotą, a Śródmieściem - gwarantuje łatwe dotarcie na piknik osobom z różnych stron miasta.

Ochota Zajmuje powierzchnię 972 ha, z czego 340 ha to tereny zielone. Mieszka w niej prawie 90 tysięcy osób.

Na Taste of Warsaw – Smak Warszawy spodziewane jest ponad 100 tysięcy gości.
Więcej informacji:

Taste of Warsaw – Smak Warszawt.
Goście będą mieli niecodzienną możliwość spróbowania specjałów serwowanych przez najlepsze warszawskie restauracje w niewiarygodnie niskich cenach. Na festiwalu swoje specjały przedstawią także producenci i importerzy żywności regionalnej. Podobne imprezy od lat odbywają się m.in. w Chicago i Londynie. Przyciągają miliony gości.
Restauracje przygotują dania wielkości porcji testowych. Ich cena nie może przekroczyć 12 złotych. Każda prezentująca się na festiwalu restauracja będzie zobligowana do przygotowania dokładnie pięciu wybranych przez siebie dań. Za wejście na festiwal kulinarny nie są pobierane żadne opłaty.

Taste of Warsaw - Smak Warszawy to gratka dla miłośników dobrego jedzenia. Wszystkie dania będą odpowiednio przygotowane w restauracyjnych kuchniach i bezpośrednio podawane na pikniku. Najlepsza jakość potraw z najświeższych składników gwarantowana. Piknik Taste of Warsaw jest wyjątkową okazją do poznania Warszawy od nowej strony – od strony smaku.

Oprócz wystawców – restauracji i producentów żywności planowane są liczne atrakcje dla osób w każdym wieku m.in:
 • Teatr Szefów Kuchni
 • Akademia: Wina, Piwa, Kawy, Herbaty, Serów
 • Plac zabaw dla dzieci
 • oraz „Street Performance Area” - rejon gdzie będą mogli prezentować się rzemieślnicy, artyści etc.
  Festiwal kulinarny Taste of Warsaw będzie szeroko promowany w mediach. Informacje o wydarzeniu pojawią się m.in. w Dzienniku, Wprost, WIK-u, magazynie Moje Gotowanie, Poradniku Restauratora oraz Trendy Food. Program Trzeci Polskiego Radia będzie na bieżąco relacjonować przebieg imprezy.

  Festiwal potrwa 3 dni a rozpocznie się w piątek 15 czerwca o godzinie 12.00 i potrwa do niedzieli 17 czerwca do godziny 20.00.


  « przejdź do archiwum informacji »
  « powrót do strony głównej

  KOMENTARZE
  brak komentarzy

  DODAJ KOMENTARZ
  Twój podpis

  Twój komentarz


 • brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


  zobacz pełny kalendarz imprez »

  Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

  Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

  zobacz więcej informacji »  Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
  możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
  możliwość wypożyczenia rowerów
  możliwość wypożyczenia leżaków
  możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
  koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
  kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
  możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
  więcej imprez plenerowych (masowych)
  więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
  więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)  zobacz wyniki »  Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

  Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt