Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


14.6.2010, godz.: 16:22, źródło: jogawparku.pl

Joga w Parku

Joga w Parku
W niedzielę 20 czerwca 2010r. rusza czwarta edycja ogólnopolskiego projektu Joga w Parku.

W każdy weekend (do 28 sierpnia włącznie) m.in. w Warszawie będzie można uczestniczyć w warsztatach jogi na świeżym powietrzu. Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój i matę lub koc oraz pozytywne nastawienie. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.
Joga, będąc głównym punktem projektu, nie będzie jedyną atrakcją Jogi w Parku. Uczestnicy tegorocznych spotkań dowiedzą się także jak odkryć radosne emocje i czerpać radość z życia, odbędą warsztaty taneczne, relaksacyjne, masażu, a wykłady o zdrowym stylu życia z pewnością zainspirują do pozytywnych zmian. Dla uczestników spotkań przygotowano konkursy, w których będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Algida: maty do jogi i książki z przepisami na niezwykłe desery lodowe na cztery pory roku.

„Joga w Parku to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców miast i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi. Na spotkaniach gwarantujemy prawdziwy relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii. Każdy z nas może znaleźć tutaj coś dla siebie: poćwiczyć, nauczyć się czegoś nowego, zainspirować, poznać ciekawych ludzi, dowiedzieć się jak czerpać radość z aktywnego i zdrowego życia” – mówi Paweł Zatchej, instruktor jogi, założyciel Fundacji Biosferis i pomysłodawca projektu.

Joga to system ćwiczeń, który każdemu, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną, pomaga utrzymać dobrą kondycję i zdrowie. Umożliwia także powrót do równowagi ciała i ducha, jeśli została ona zachwiana. Otwarte spotkania z jogą - Joga w Parku - są wydarzeniem, które na stałe wpisało się w kalendarz wiosenno-letnich imprez na świeżym powietrzu. Pierwsza edycja akcji odbyła się w wakacje 2007 r. w Warszawie. Wówczas w 11 spotkaniach z jogą wzięło udział blisko 3 tys. osób. W roku 2008 projekt został rozszerzony o pięć kolejnych miast: Łódź, Kraków, Sopot, Toruń i Wrocław, gdzie w 64 warsztatach każdorazowo aktywnie uczestniczyło od 100 do 350 osób.
Organizatorem akcji Joga w Parku jest Fundacja Biosferis, a sponsorem akcji – marka Algida. W projekcie uczestniczą szkoły jogi z całej Polski.


Warszawa - Pole Mokotowskie przy Małych Stawach (od Al. Niepodległości) od 20.06.2009-29.08.2010 (niedziele)

Ramowy plan każdego ze spotkań:
10.00 – 10.30 – przywitanie, przedstawienie prowadzących i omówienie techniki ćwiczeń
10.30 – 12.00 – sesja jogi
12.00 – 12.15 – warsztaty/wykłady/koncerty

zajęcia również w Warszawie w Parku Skaryszewski m(okolice Ogrodu Różanego) od 26.06.2009-28.08.2010 (soboty)
Więcej miast na stronie jogawparku.pl

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE

SkyKasiula
Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało :)))))) dla mnie to mało :)

ggayny@poczta.onet.pl
chętnie sie powyginam

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt