Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


14.6.2010, godz.: 16:14, źródło: kuglarstwo.pl

Spotkania cyrkowo kuglarskie - WOSK

Polecamy spotkania cyrkowo kuglarskie, które ze względu na duże zainteresowanie będą w tym roku miały dwa stałe terminy. Niezależnie od poziomu umiejętności można spróbować: chodzenie na linie czy jazdy na jednym kole (monocykl).

Będzie jak zwykle mnóstwo atrakcji, przeróżnych rekwizytów cyrkowych oraz mistrzów poszczególnych dziedziń. Będą żonglerzy z piłeczkami i maczugami. Pojawią się jednokołowi monocykliści, krętacze, machacze, tancerze i akrobaci. Dla odważnych rozwiesimy linę do spacerowania a dla silnych przygotujemy specjalność co się zwie pajączek i konkursy z nim związane.


WOSK, czyli Warszawskie Otwarte Spotkania Kuglarskie to zjawisko powszechne od kilku lat. Spotykamy się na Polu Mokotowskim, niedaleko dużego oczka wodnego w okolicy baru Merlin. Można na nas się natknąć dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele od 16 do zmroku.

Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać czym są sztuki kuglarskie, popatrzeć, pośmiać się lub spróbować swoich sił w tej wyjątkowej sztuce.
Więcej informacji o nas samych i tajnikach kuglarstwa możecie dowiedzieć się z serwisu http://kuglarstwo.pl


spotkania cyrkowo kuglarskie
Środa od 16 do zmroku oraz
Niedziela od 16.do zmroku
Miejscem spotkań jest polanka przy pubie Merlin


Wszyscy chętnie dzielimy się sprzętem więc nie trzeba zabierać swojego.
Zapraszamy.

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt