Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


26.10.2006, godz.: 16:08, źródło: gazeta.pl

POLECAMY: Gratka dla fanów cyfrówek

W Muzeum Techniki można od czwartku oglądać najnowsze modele aparatów cyfrowych i testować je podczas specjalnych warsztatów.

Wystawę "Rewolucja w fotografii. Fotografia cyfrowa wczoraj i dziś" zorganizował internetowy magazyn Fotopolis.pl z okazji swoich piątych urodzin. Najwięksi producenci sprzętu fotograficznego pokazują tu najnowsze modele aparatów cyfrowych, obiektywów i drukarek. Nowości, które dopiero pojawią się w sklepach. I zestawiają ze starymi modelami z końca lat 90.

- Ta wystawa uświadamia nam, w jakim tempie rozwija się technologia cyfrowa. Po raz pierwszy testowana była pod koniec lat 60., do masowej produkcji wprowadzona w latach 90., a dziś aparat cyfrowy ma niemal każdy z nas - mówi Michał Sułkiewicz, redaktor naczelny Fotopolis.pl.

Do niedzieli wstęp na wystawę jest bezpłatny. Przez cztery dni w sali kinowej Muzeum Techniki fachowcy poprowadzą warsztaty, podczas których każdy będzie mógł przetestować najnowszy sprzęt. To również okazja do spotkania ze świetnymi fotografami, np. w piątek o godz. 11 o swojej pracy fotoreportera opowie nasz redakcyjny kolega Krzysztof Miller. A o godz. 20 Fotopolis.pl zaprasza warszawiaków do Café Kulturalna w Pałacu Kultury na urodzinowy tort i otwarcie wystawy zdjęć swoich czytelników publikowanych w rubryce "Zdjęcie tygodnia".


Muzeum Techniki, Pałac Kultury i Nauki, wystawa czynna od 26 do 29 października. Do niedzieli wstęp wolny.
Dziś (26.09) warsztaty prezentujące sprzęt firm:
Samsung (godz. 11-14),
HP (14-15)
Olympus (15-18).
Szczegóły na stronie www.fotopolis.pl oraz w piątek w "Gazecie Co Jest Grane".

autor artykułu: Agnieszka Kowalska Gazeta.pl

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt