Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


19.5.2010, godz.: 19:11, źródło: Biały Domek

DZIEŃ ZWIERZAKA Z GWIAZDAMI

W dniu 22 maja obchodzony jest Dzień Praw Zwierząt w Polsce. Z tej okazji, w Warszawskiej restauracji Biały Domek odbędzie się Dzień Zwierzaka, podczas którego liczni goście ze świata mediów, kultury i polityki opowiedzą historie o swoich pupilach, a przybyli mieszkańcy stolicy będą mogli skorzystać m.in. z bezpłatnych porad weterynarzy i treserów. Impreza będzie prowadzona przez panią Grażynę Wolszczak, a merytorycznego wsparcia udzieli Karina Schwerzler z Kancelarii Prezydenta RP.

Organizatorzy Dnia Zwierzaka pragną nie tylko zwrócić uwagę opinii publicznej na problemy dotyczące przestrzegania praw zwierząt w Polsce, ale chcą również upowszechnić wiedzę dotyczącą ich należytej opieki i traktowania. Przybyli Warszawiacy będą mogli uzyskać porady weterynarzy, zwierzęcego psychologa, psiego fryzjera, czy właściciela hotelu dla zwierząt. Dodatkowo będzie można zakupić różnego rodzaju akcesoria dla zwierząt oraz obrazy i biżuterię Galerii Sztuki Maestro a także wykonać profesjonalne zdjęcie swojemu pupilowi. Dochód zebrany podczas Dnia Zwierzaka zostanie przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących schronisk Stowarzyszenia OTOZ Animals.
Nasze stowarzyszenie jest członkiem Światowej Organizacji Ochrony Zwierząt WSPA z siedzibą w Londynie. Jej członkami są osoby związane z ruchem ochrony praw zwierząt w ramach lokalnych organizacji, kierownicy i pracownicy schronisk, doskonale znający z praktyki potrzeby bezdomnych zwierząt oraz lekarze weterynarii. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że imprezę postanowili wesprzeć tak znani ludzie. – twierdzi Ewa Gebert z OTOZ Animals.
Gospodynią Dnia Zwierzaka będzie Grażyna Wolszczak. Wśród licznych gości znajdą się też m.in. Dorota Sumińska, Katarzyna Skrzynecka, Zofia Czernicka, Małgorzata Maria Potocka, Zuzanna Łapicka, Bogumiła Wander, Cezary Harasimowicz, Filip Łobodziński a także wielu innych miłośników zwierząt ze świata kultury, polityki i mediów, którym nie obcy jest los czworonogów. Organizację wydarzenia wspiera Pani Karina Schwerzler – Główny Specjalista ds. Ochrony Zwierząt przy Kancelarii Prezydenta RP i wieloletnia działaczka organizacji broniących praw zwierząt w całej Polsce.
Coraz liczniejsze przypadki znęcania się nad zwierzętami w naszym kraju szokują. Na szczęście media coraz częściej zwracają na ten problem szczególną uwagę, a sprawcy okrutnych czynów są pociągani do odpowiedzialności karnej. Jestem przekonana, że inicjatywa, taka jak Dzień Zwierzaka, jeszcze bardziej przyczyni się do ochrony praw zwierząt w Polsce – twierdzi Karina Schwerzler z Kancelarii Prezydenta RP.
Wydarzenie odbędzie się w Warszawskiej restauracji Biały Domek przy ul. Św. A. Boboli 11, w godzinach 12-17. Na imprezę będzie można przybyć wraz ze swoim zwierzęciem dla którego Szef Kuchni ugotuje specjalny przysmak na ten wyjątkowy dzień. Dla gości przygotowany zostanie brunch, z którego dochód przekazany będzie na rzecz Stowarzyszenia OTOZ Animals.
Od pierwszego dnia swojej działalności nasza restauracja jest miejscem przyjaznym zwierzętom, o czym świadczy fakt, że nasi Goście chętnie odwiedzają nas wraz ze swoimi pupilami, dla których mamy przygotowane specjalne menu. Gorąco zapraszamy więc do odwiedzenia nas wraz ze swoim czworonogiem, zwłaszcza podczas Dnia Zwierzaka. – reasumuje Julia Kowalska z restauracji Biały Domek.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął miesięcznik „Mój Pies”.

DZIEŃ ZWIERZAKA Z GWIAZDAMI !
Czyli charytatywny piknik Gwiazd i mieszkańców Warszawy na rzecz zwierząt z OTOZ Animals.
Restauracja Biały Domek
ul. Św. A. Boboli 11


« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujStrona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt