Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


9.4.2010, godz.: 17:36, źródło: szeptem z ucha do ucha

Amerykański Chopper - parada w Warszawie w sobotę

Wieść niesie że w najbliższą sobotę, 10. kwietnia w godzinach 13:00 - 16:00 w Warszawie, kanał Discovery Channel organizuje paradę amerykańskich chopperów. Przez trzy godziny, od 13:00 do 16:00, rycząca kolumna motocykli przejedzie przez Warszawę. Choppery odwiedzą najpopularniejsze miejsca weekendowych wypadów mieszkańców Warszawy. W tym Pole Mokotowskie.

Cała akcja związana jest z promocją kolejnej już serii kultowego programu „Amerykański Chopper", której premiera nastąpi w poniedziałek, 12. kwietnia o godz. 17:00.

Kawalkada wyruszy spod centrum handlowego M1 w Markach o godzinie 13:00, skąd uda się wprost do serca Warszawy, pod kolumnę Zygmunta. Planowane przybycie na miejsce, to godzina 13:20. Właśnie tam, każdy fan programu, czy dołączający się do parady chopperów motocyklista, może liczyć na gadżety Discovery Channel rozdawane przez odzianych w skórę poskramiaczy drogowych bestii.

Motocykliści Discovery Channel przejadą następnie przez centrum miasta i skierują się na Pole Mokotowskie, gdzie zaplanowany jest drugi postój. Po krótkim odpoczynku silniki znowu pójdą w ruch, a motocykliści skierują się do warszawskiej mekki fanów ryczących jednośladów - kultowego baru Cafe 66. Stamtąd kolumna chopperów skieruje się w stronę Bazaru Motocyklowego na Służewiu i tam nastąpi zakończenie parady. Każdy może dołączyć się do tego przejazdu „Amerykańskiego Choppera" - zaproście swoich znajomych i wspólnie otwórzmy warszawski sezon motocyklowy!

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujStrona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt