Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


7.3.2010, godz.: 12:22, źródło: www.oko.com.pl

MARZEC w OKO i filiach

Kalendarium OKO i filii_marzec 2010

13 marca (sobota)
RODZINNE ZABAWY TANECZNE
DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8
godz. 12.30, wstęp wolny


To propozycja DK „Rakowiec” na ciekawe spędzanie wolnego czasu maluchów z rodzicami. Zajęcia rozwijają u dzieci muzykalność, kulturę ruchu, motorykę i rytmikę. Mają formę wspólnej zabawy dzieci z rodzicami pod przewodnictwem instruktora tańca. Comiesięczne spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-7 lat.

13 marca (sobota) 
GÓRALE W WARSZAWIE, czyli POSIADY NA OCHOCIE
„Architektura Podhala: styl zakopiański jako styl narodowy”
„Radomska 13”, ul. Radomska 13/21
godz. 18.00, wstęp wolny


Zakopane w latach 80 XIX wieku stało się modnym letniskiem polskiej elity intelektualnej. Zamieszkał tam również w 1890 roku Stanisław Witkiewicz, malarz, krytyk i teoretyk sztuki. To on był twórcą, a także głównym propagatorem stylu zakopiańskiego w architekturze i wnętrzach. Witkiewicz wzorował się na tradycyjnym budownictwie górali podhalańskich wzbogacając je elementami secesji. Styl zakopiański nie ograniczył się tylko do budownictwa – obejmował także meble, instrumenty muzyczne. sprzęty gospodarcze, ubiory, wyroby z porcelany (za: „Styl zakopiański” w: Wikipedia).

Spotkanie poprowadzi i o stylu zakopiańskim opowie Krzysztof Trebunia Tutka – zakopiański architekt, muzyk-multiinstrumentalista i nauczyciel muzyki góralskiej. Prelekcji towarzyszyć będzie wystawa zrealizowanych obiektów zaprojektowanych przez Krzysztofa Trebunię Tutkę.

W drugiej części spotkamy się z żywą kulturą Podhala. Muzykę, śpiew, taniec, gawędy, poezje i instrumenty pasterskie zaprezentuje gospodarz wieczoru oraz jego uczniowie z Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem. Pytomy piyknie, przydźcie ku nom!

14 marca (niedziela) 
ARTYSTYCZNA NIEDZIELA Z MAMĄ I TATĄ
„Magia teatru” – rodzinne warsztaty plastyczne oraz spektakl teatralny
DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8
godz. 12.00, wstęp wolny

Tematyczne warsztaty plastyczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów – plastyków. Podczas imprezy uczestnicy wykonają różne drobiazgi związane z tematem niedzielnego spotkania. Wszystkie zrobione przedmioty można oczywiście zabrać ze sobą do domu. 

Po warsztatach plastycznych zapraszamy na spektakl teatralny.

14 marca (niedziela)
XXXV OCHOCKIE SPOTKANIA HISTORYCZNE
„Loty z Ochoty, czyli historia lotniska”
„Radomska 13”, ul. Radomska 13/21
godz. 17.00, wstęp wolny


Uwaga, uwaga, pasażerowie specjalnego lotu „Ochockich Spotkań Historycznych” proszeni są o udanie się do Centrum Artystycznego „Radomska 13”, ul. Radomska 13/21. Podczas niezwykłej podróży w przeszłość poznają Państwo historię lotniska na Okęciu i na Polu Mokotowskim, sylwetki wybitnych ludzi związanych z tym miejscem, anegdotki i zabawne zdarzenia, będą stare zdjęcia i pamiątki.

Kapitanem naszego lotu będzie pan Mariusz Kłosowski – od 36 lat związany z lotnictwem, kustosz Muzeum Linii Lotniczej PLL LOT, sędzia sportów samolotowych w lataniu rajdowym i precyzyjnym, autor ponad 200 artykułów o tematyce lotniczej, członek „Museum of Flight” w Seattle (USA). Serdecznie zapraszam

18 marca (czwartek)
VI TEATRALNA WIOSNA NA RAKOWCU
„More Heart Core!” – Teatr Porywacze Ciał (Poznań)

DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8

godz. 19.00, wstęp: jeden bilet w cenie 15 zł upoważnia do wejścia na wszystkie spektakle


W marcu wiosna pierwsza zawita na Rakowiec, dostarczając tradycyjnie mieszkańcom Ochoty, jak i całej Warszawy dużą porcję teatralnych wrażeń. Tym razem w teatralnych prezentacjach dominować będą dwa nurty. Pierwszy to spektakle opowiadające o współczesnym człowieku, jego problemach, zmaganiach, zwycięstwach i porażkach: w spektaklu „Zerwana Struna” Teatru z Drewnianej przyjrzymy się światu młodego pokolenia wchodzącego w życie; jak sobie radzi w świecie pełnym szpanerstwa rówieśników i obojętności dorosłych pochłoniętych wyścigiem szczurów? Spektakle „More Heart Core” Teatru Porywacze Ciał oraz „Okno” grupy teatralnej T-Art pokazują ból i dylematy pokolenia współczesnych trzydziestoparolatków. Czy kupienie kolejnej lodówki, pralki, wyposażenie mieszkania i zdobycie świetnej posady daje im poczucie sensu istnienia, czy też złapani w wir konsumpcjonizmu odnajdą swoje marzenia?

Drugi nurt to spektakle przedstawiające historie tych, którzy osiągnęli sławę, uznanie i spełnienie w życiu zawodowym – Edith Piaf, Yves Montand, Helena Modrzejewska, Pola Negri. Czy byli szczęśliwi? Czy skupiając się na efemerycznym świecie sztuki potrafili równocześnie stąpać po ziemi? Przyglądając się ich historiom będziemy mogli nie tylko skonfrontować z nimi swoje wyobrażenia o sławnych i uznanych, ale i rozsmakować się w ich niezapomnianej twórczości.

Gośćmi specjalnymi VI Teatralnej Wiosny są dwie wspaniałe artystki z aktorskiego klanu: Agata Pilitowska i Maria Nowotarska, niegdyś krakowianki, dziś mieszkanki Toronto. Zobaczymy je 27 marca w Międzynarodowy Dniu Teatru, w sztuce o Poli Negri. Sztuka została napisana i wyreżyserowana przez Kazimierza Brauna, wybitnego polskiego reżysera, teatrologa, pisarza, specjalnie dla Agaty Pilitowskiej. Zrealizowano ją w Salonie Poezji, Muzyki i Teatru im. Jerzego Pilitowskiego działającym przy Polsko-Kanadyjskim Towarzystwie Muzycznym w Toronto. Spektakl „Opowieści Poli Negri” zobaczyli już widzowie w Kanadzie, USA, Londynie, Berlinie. Czas, żeby mogła go zobaczyć warszawska publiczność.

19 marca (piątek)
WIECZORY BARDÓW
koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo
klub Palladium, ul. Złota 9
godz. 19.00, bilety w cenie: 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)


Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza do klubu Palladium, ul. Złota 9 na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się w ramach cyklu „Wieczory Bardów” 19 marca (piątek) 2010 o godz. 19.00. Cena biletów: 45 zł (w przedsprzedaży), 50 zł (w dniu koncertu).

sprzedaż biletów:

OKO ul. Grójecka 75, tel. 22 822 48 70, biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a, tel. 22 822 30 03, biuro Fundacji „Universitatis Varsoviensis”, ul. Krakowskie Przedmieście 24 (wejście od Małego Dziedzińca), pok. 109, tel. 22 826 49 99.

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO to wyjątkowa i niepowtarzalna grupa muzyczna, wszędzie tam, gdzie się pojawi – działa jak magnes i nie ważne, czy jest to Nowy Jork, Chicago czy Łowicz. Grupa nawiązuje do najlepszych tradycji poezji śpiewanej. Okazuje się bowiem, iż poezją można czarować, olśniewać, zachwycać. Każda nowa płyta zespołu jest kolejnym poszukiwaniem, kolejnym krokiem do przodu. Swą muzyką niosą radość, zachwyt i olśnienie światem. Są refleksyjni i pełni zadumy, ale jednocześnie tryskają humorem i „mrużą oko" w pastiszowych, ironicznych balladach. SDM wystąpi w składzie: Krzysztof Myszkowski, Wojciech Czemplik, Andrzej Stagraczyński i Ryszard Żarowski.

więcej informacji:

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75, tel. 22 822 48 70, e-mail: oko@oko.com.pl

19 marca (piątek)
ETNICZNE TAŃCE EUROPY
DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8
godz.19.30, wstęp: 20 zł


DK „Rakowiec", ul. Wiślicka 8, serdecznie zaprasza na warsztaty taneczne. Warsztaty tradycyjnych tańców etnicznych Europy obejmują tańce tańczone w kręgach, korowodach, grupach dwóch, czterech lub więcej par, jak również w pojedynczych parach. Nie wymagają one żadnego przygotowania. Wystarczy ciekawość i chęci. Przy tak dużej różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie. Charakter tańców pozwala na uczestnictwo niezależnie od płci, wieku i umiejętności. Zainteresowani mogą dołączyć do grupy na każdych zajęciach.

20 marca (sobota)
WARSZTATY FLORYSTYCZNE
„Wielkanocne stoły w kwiatach”
„Radomska 13”, ul. Radomska 13/21
godz.10.00-15.00; koszt: 60zł od osoby; zapisy: tel. 22 823 37 56


Nic tak nie cieszy na wiosnę, jak przebłyskujące promienie słońca i budząca się przyroda. Pierwszymi kwiatami pojawiającymi się w ogródkach są krokusy, narcyzy, hiacynty, szafirki i tulipany. Kompozycje wykonane z tych kwiatów są niezwykle dekoracyjne i nie wymagają wielu dodatków. Uczestniczki warsztatów nauczą się nowych technik aranżacyjnych oraz będą miały możliwość wykonania prac według własnych pomysłów. Zapraszamy.

20 marca (sobota)
AVANGARDOWY KLAN FANTASTÓW 
„Na fantastycznych szlakach” – turnieje gry strategiczne i planszowe
DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8
godz. 10.00, wstęp: 5 zł


DK Rakowiec, ul. Wiślicka 8, zaprasza miłośników fantasy na spotkanie pt. „Na Fantastycznych Szlakach - czyli sobotnie spotkania z grami". Są to zajęcia dla tych, którzy chcą z nami odkrywać niesamowite światy fantastyczne, budować magiczne krainy, dotykać prawdziwych smoków, elfów, krasnoludów i innych mitycznych stworów; poprowadzić do boju samodzielnie pomalowane armie; spędzić czas w niepowtarzalny sposób z ludźmi podzielającymi twe fascynacje, czy też poznać bitwy i armie historyczne.

21 marca (niedziela)
TRADYCJA PO POLSKU
„Polska Tradycja Wielkanocna”
„Radomska 13”, ul. Radomska 13/21
godz. 12.30, wstęp wolny


Wielkanoc w Polsce, podobnie jak we wszystkich krajach o korzeniach chrześcijańskich jest największym, najbardziej uroczystym i radosnym świętem. To radość ze zmartwychwstania Chrystusa i wdzięczność za Jego wielkie poświęcenie dla całej ludzkości. To również radosne powitanie budzącej się do życia przyrody.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, ale czy potrafimy przeżyć te święta zgodnie

z obyczajem? Centrum Artystyczne „Radomska 13” – filia OKO zaprasza dzieci wraz z rodzicami 21 marca o godz. 12.30 na kolejne niedzielne spotkanie w ramach projektu „Tradycja po polsku”, którego tematem przewodnim będzie Wielkanoc. W programie: komentarz gościa z Muzeum Etnograficznego w Warszawie, warsztaty wytwarzania ozdób wielkanocnych (pisanki, palmy, kwiaty, kartki, baranki i inne) z udziałem twórców ludowych, pieśni wiosenne i wielkopostne oraz kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy.

22-27 marca (poniedziałek-sobota)
VI TEATRALNA WIOSNA NA RAKOWCU
DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8
godz. 19.00, wstęp: jeden bilet w cenie 15 zł upoważnia do wejścia na wszystkie spektakle


22.03 „Głowa pełna słońca, czyli o czym marzył Yves Montand” – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Scena w Bramie (Kraków)

23.03 „Zerwana struna” – Teatr z Drewnianej (Warszawa)

24.03 „Uwierzyłam miłości, Milordzie!” – Teatr Polski w Bielsku Białej

25.03 „Okno” – Grupa T-Art (Warszawa)

26.03 „Madame” – Teatr Scena Moliere (Kraków)

27.03 „Opowieści Poli Negri” – Salon Poezji, Muzyki i Teatru w Toronto (Kanada)

W marcu wiosna pierwsza zawita na Rakowiec, dostarczając tradycyjnie mieszkańcom Ochoty, jak i całej Warszawy dużą porcję teatralnych wrażeń. Tym razem w teatralnych prezentacjach dominować będą dwa nurty. Pierwszy to spektakle opowiadające o współczesnym człowieku, jego problemach, zmaganiach, zwycięstwach i porażkach: w spektaklu „Zerwana Struna” Teatru z Drewnianej przyjrzymy się światu młodego pokolenia wchodzącego w życie; jak sobie radzi w świecie pełnym szpanerstwa rówieśników i obojętności dorosłych pochłoniętych wyścigiem szczurów? Spektakle „More Heart Core” Teatru Porywacze Ciał oraz „Okno” grupy teatralnej T-Art pokazują ból i dylematy pokolenia współczesnych trzydziestoparolatków. Czy kupienie kolejnej lodówki, pralki, wyposażenie mieszkania i zdobycie świetnej posady daje im poczucie sensu istnienia, czy też złapani w wir konsumpcjonizmu odnajdą swoje marzenia?

Drugi nurt to spektakle przedstawiające historie tych, którzy osiągnęli sławę, uznanie i spełnienie w życiu zawodowym – Edith Piaf, Yves Montand, Helena Modrzejewska, Pola Negri. Czy byli szczęśliwi? Czy skupiając się na efemerycznym świecie sztuki potrafili równocześnie stąpać po ziemi? Przyglądając się ich historiom będziemy mogli nie tylko skonfrontować z nimi swoje wyobrażenia o sławnych i uznanych, ale i rozsmakować się w ich niezapomnianej twórczości.

Gośćmi specjalnymi VI Teatralnej Wiosny są dwie wspaniałe artystki z aktorskiego klanu: Agata Pilitowska i Maria Nowotarska, niegdyś krakowianki, dziś mieszkanki Toronto. Zobaczymy je 27 marca w Międzynarodowy Dniu Teatru, w sztuce o Poli Negri. Sztuka została napisana i wyreżyserowana przez Kazimierza Brauna, wybitnego polskiego reżysera, teatrologa, pisarza, specjalnie dla Agaty Pilitowskiej. Zrealizowano ją w Salonie Poezji, Muzyki i Teatru im. Jerzego Pilitowskiego działającym przy Polsko-Kanadyjskim Towarzystwie Muzycznym w Toronto. Spektakl „Opowieści Poli Negri” zobaczyli już widzowie w Kanadzie, USA, Londynie, Berlinie. Czas, żeby mogła go zobaczyć warszawska publiczność.

22 marca (poniedziałek)
WOKALNE JAM SESSION
klubokawiarnia „Mam Ochotę”, ul. Grójecka 75
godz. 20.00, wstęp wolny

22 marca (poniedziałek), godz. 20.00, zapraszamy do klubokawiarni Mam Ochotę, wszystkich wielbicieli wspólnego muzykowania. Wokaliści! Weźcie nuty do wykonywanych przez siebie utworów (3 kopie).

24 marca (środa)
DEBATY LITERACKIE
„Od fantastyki do polityki”
OKO, ul. Grójecka 75
godz. 18.30, wstęp wolny


Cykl spotkań z wybitnymi twórcami. Tym razem zapraszamy na debatę z udziałem Marcina Wolskiego – satyryka, pisarza, publicysty oraz Rafała Ziemkiewicza – pisarza i publicysty.

27 marca (sobota) 
DZIECIĘCE SPOTKANIA LITERACKIE
„Pogotowie Rachunkowe i Kapitan dalekomorskiej wanny. Czytamy wiersze Ludwika Jerzego Kerna” – spotkanie przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat 
Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75
godz. 11.00; wstęp: 10 zł od dziecka; informacje i zapisy od środy poprzedzającej zajęcia: OKO, ul. Grójecka 75, tel. 22 822 48 70; liczba miejsc ograniczona


Spotkania odbywają się raz w miesiącu w Ośrodku Kultury Ochoty przy ul. Grójeckiej 75. W trakcie spotkań czytane są fragmenty książek, ew. odtwarzane fragmenty słuchowisk związanych z tematem zajęć. Warsztaty pomyślane są jako 2-godzinna świetna zabawa, zogniskowana wokół konkretnego tematu lub wokół twórczości danego autora.

Jak zawsze po wspólnym czytaniu, odbędą się warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców.

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Prowadzący: Magda Bravo, Agnieszka Koperniak, Tomasz Solich

Spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat; mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci.

27 marca (sobota)
RAN DW – W ŚWIECIE KOLORÓW
„Żółty jak wielkanocny kurczaczek”
SURMA, ul. Białobrzeska 17
godz. 11.30; wstęp wolny za zaproszeniami, które można odbierać w SURMIE 24 i 25 marca

Cykliczne spotkania rodzinne w Klubie Osiedlowym SURMA dla dzieci w wieku 5-12 lat, ich rodziców i dziadków. 
Spotkania wyróżniają się pośród innych tym, że nie prowadzimy żadnych konkursów i innego rodzaju rywalizacji, natomiast potrafimy wspólnie bawić się i tworzyć życzliwą, ciepłą atmosferę. 
W programie m.in.: warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe i integracyjne wplecione w temat spotkania. Zabawa rodzinna i edukacja w miłej i wciągającej formie.
W tym roku będziemy bawić się w świecie kolorów. Każde spotkanie poświęcone jest innym barwom, będziemy ich szukać w naszym otoczeniu, będą też inspirować nasze zabawy.

27 marca 2010 r. (sobota)
GÓRALSKIE PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE 
„Piekielnica” w wyk. zespołu im. Bartusia Obrochty z Zakopanego
„Radomska 13”, ul. Radomska 13/21, sala widowiskowa, wejście C
godz. 17.00, cena biletów:15 zł


Witojcie nasi ostomili!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe góralskie przedstawienie teatralne pt. „Piekielnica” w reżyserii Józefa Pitonia. Jest to komedia satyryczna Juliana Reimschussela, poety, autora pierwszej autentycznej opery góralskiej „Jadwisia spod Regli” oraz wielu utworów osadzonych w realiach Podhala. Akcja rozgrywa się po I wojnie światowej i pokazuje z humorem życie społeczne górali.

W spektaklu wezmą udział członkowie Zespołu im. Bartusia Obrochty oraz zaproszeni aktorzy: Magdalena Świerk, Anna Naglak, Józef Pitoń, Andrzej Karpiel-Replon, Stanisław Leśniak. Pytomy piyknie, przyjdźcie ku nom!

NIESPODZIANKA! Wśród uczestników koncertu rozlosujemy 2 podwójne zaproszenia na weekend do przepięknej Willi Modrzewiowy Dwór w Murzasichlu, partnera cyklu „Górale w Warszawie, czyli Posiady na Ochocie”

zdjęcie: Anna Karpiel-Semberecka

27 marca (sobota)
SOBOTNIE KONCERTY W KOŚCIOŁACH NA OCHOCIE
„Rozmyślajmy dziś” – koncert pieśni wielkopostnych
kościół św. Jakuba Apostoła przy pl. Narutowicza 
godz. 18.00, wstęp wolny
27 marca 2010 (sobota) o godz. 18.00
w kościele św. Jakuba Apostoła przy pl. Narutowicza odbędzie się koncert pieśni wielkopostnych pt. „Rozmyślajmy dziś”. Wystąpi chór Archikatedry Warszawskiej pod dyr. Dariusza Zimnickiego. Zapraszamy.

CHÓR ARCHIKATEDRY WARSZAWSKIEJ powstał w 1983 roku, pod patronatem Prymasa Polski, kardynała Józefa Glempa. Podlega Arcybiskupowi Metropolicie Warszawskiemu. Założycielem i pierwszym dyrygentem Chóru w latach 1983-2004 był ks. prof. Andrzej Filaber. Od 2004 r. dyrygentem jest Dariusz Zimnicki. Chór wykonuje dzieła wielu twórców europejskich, jednak przede wszystkim promuje polską muzykę religijną. W swoim repertuarze posiada kompozycje wszystkich epok, często sięga po utwory zapomniane bądź rzadko wykonywane.

Głównym zadaniem zespołu jest zapewnienie oprawy muzycznej ważnym uroczystościom katedralnym i diecezjalnym. Chór prowadzi także aktywną działalność koncertową – śpiewał przed słuchaczami wielu miast Polski. Występował w 20 krajach europejskich oraz w USA i Kanadzie. Uczestniczył w licznych konkursach krajowych i festiwalach międzynarodowych. Zdobył wiele nagród i wyróżnień.


31 marca (środa)
MORZA I OCEANY
wernisaż wystawy
„Radomska 13”, ul. Radomska 13/21
godz. 17.30, wstęp wolny


31 marca 2010 o godz. 17.30 w Centrum Artystycznym „Radomska 13” odbędzie się otwarcie wystawy plastycznej „Morza i Oceany”. Nasza planeta zwana jest również Błękitną Planetą, ponad dwie trzecie jej powierzchni pokrywają oceany. Niezmiernie interesujące i bogate życie roślin i zwierząt zamieszkujących morza i oceany, pasy wybrzeża oraz plaże stało się tematem wystawy, którą przygotowały cztery nasze sekcje plastyczne. Podczas wernisażu dzieci z teatrzyku „Magia na Radomskiej” przeniosą zwiedzających w ten czarodziejski, wodny, świat. Zapraszamy.« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE

bwhohah
50lvUz <a href="http://ikyazgf hyrjn.com/">ikyaz gfhyrjn</a>, [url=http://efdcfcfflauj. com/]efdcfcfflauj[/url], [link=http://xldlycpqmche .com/]xldlycpqmche[/link] , http://ixdnfopqxcuz.com/

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujStrona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt