Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


10.12.2009, godz.: 09:43, źródło: ParkAktywny.pl

Sylwester Polsatu w Warszawie

Telewizja Polsat po raz drugi zorganizuje sylwestrowy koncert wspólnie z Miastem Stołecznym Warszawa, na pl. Konstytucji. Tym razem upłynie on pod znakiem Michaela Jacksona.

W tym roku dwa razy większa będzie scena (jej konstrukcja ze scenografią ma mieć 80 m szerokości i 30 wysokości, a jej budowa ruszyła już 8 grudnia), zaprezentuje się na niej także większa niż w zeszłym roku liczba artystów Miasto przeznaczy na imprezę 3,6 mln zł, czyli o 200 tys. zł mniej niż rok temu, Polsat wysokości swojego wkładu nie ujawnia.

Podczas tegorocznego sylwestra wystąpią m.in. Stachursky, Piasek, Edyta Górniak, Norbi, Muniek Staszczyk, Natalia Lesz, Formacja Nieżywych Schabuff, Big Cyc, Lady Pank, Urszula, Maciej Maleńczuk, Szwagierkolaska i Bracia. Nie zabraknie też gwiazd zagranicznych, zobaczymy: September, Shauna Bakera, Bananaramę oraz Snap. Stacja przygotuje również specjalne show "The Jacksons", w którym udział wezmą Patricia Kazadi, Ola Szwed, Karolina Nowakowska, Artur Chamski i Nick Sinclair.

W czasie imprezy na scenie zaprezentują się także najlepsi wykonawcy tańca Michaela Jacksona "moonwalk" wyłonieni w konkursie organizowanym przez Polsat, do którego castingi odbędą się 12 grudnia br. w szkole tańca Marcina Hakiela. Zwycięzcę tego konkursu podczas koncertu wybierze Earnest Valentino będący wierną kopią Michaela Jacksona. Naśladujący króla popu już od 35 lat artysta zaprezentuje przed widzami także swoje własne show.

Pomiędzy występami kolejnych artystów publiczność zabawiać będzie Maryjusz Kałamaga, który tego wieczoru zamieni się we wróżbitę oraz kabaret Chatelet, który w specjalnej kuchni na zapleczu gościć będzie gwiazdy śpiewające na scenie. O północy życzenia widzom złoży prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz, odbędzie się pokaz sztucznych ogni, a specjalną arię wykona śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska.

Sylwestrowy koncert Polsatu poprowadzą: Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz Agata Młynarska wraz z Maciejem Dowborem. W czasie trwającej od 20.00 do co najmniej 1.30 transmisji zaplanowano również łączenia z Koszalinem. Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock poprowadzą tam bowiem sylwestrowy koncert, który Koszalin wygrał w konkursie na najbardziej oszczędne miasto organizowanym przez serwis Allegro.pl ("Allemiasto").

Patronami imprezy w stolicy są: Radio Zet, "Tele Tydzień", Lotto, Pepsi i Cyfrowy Polsat.

W ubiegłym roku "Sylwestrową moc przebojów" Polsatu oglądało średnio 3,15 mln widzów (dane AGB Nielsen Media Research), a na placu Konstytucji bawiło się ponad 100 tys. warszawiaków.

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt