Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


15.9.2009, godz.: 14:31, źródło: Klub Stodoła

Jesień w Stodole

Stodoła, która na kulturalnej mapie Warszawy jest już od ponad 50 lat, regularnie dostarcza swoim bywalcom uniesień muzycznych na najwyższym poziomie.
A co czeka nas w nowym sezonie?
Zaczynamy już pod koniec września, dwoma mocnymi uderzeniami.

25 września będziemy gościć na koncercie zespół Behemoth – czyli jeden z naszych najlepszych towarów eksportowych. Koncert promował będzie świetną, najnowszą płytę zespołu p.t.: „Evangelion”.
Energię prosto z Kalifornii przywiozą do stolicy muzycy Papa Roach – będzie to pierwszy i jedyny koncert w Polsce, na który wielu polskich fanów czekało wiele lat (27 września).
W październiku z koncertem z okazji wydania nowej płyty do Stodoły zawita brytyjska grupa Archive (16 października).
Na jesieni będzie też okazja usłyszeć na żywo nowy materiał zespołów Happysad (22 października) oraz KULT (4,5 listopada). Ten drugi zagra tradycyjnie już 2 dni z rzędu, w ramach swojej „Pomarańczowej trasy”. W ramach trasy koncertowej Hellwood Tour promującej najnowszą płytę, 7 listopada w Stodole zagra HUNTER. Towarzyszyć mu będą Rootwater, Blindead oraz Opaleni.
W listopadzie, będzie też wielka okazja do świętowania – 20 urodziny obchodzić będzie Acid Drinkers. Podczas jubileuszu na scenie pojawią się znakomici goście – jacy, tego na razie nie możemy zdradzić. Przekonajcie się 18 listopada.
17 listopada ze swym niezwykłym spektaklem Stodołę odwiedzi kontrowersyjny Marilyn Manson.
Koncert, który odbędzie się w Stodole 25 listopada, ma szansę stać się jednym z największych wydarzeń koncertowych sezonu – do Warszawy przyjedzie bowiem legenda amerykańskiego grunge’u - grupa Alice in Chains.

Pod koniec listopada na dwóch koncertach w ramach trasy Kryzys Love Tour 2009 jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel, która gra już na polskiej scenie od ponad 25 lat, czyli T.Love. Na jednym z koncertów towarzyszyć im będzie legendarny Kryzys, a na drugim, nie mniej legendarni Kora i Hołdys (26 i 27 listopada).
Gorące emocje w grudniu zapewni fanom muzyki wizyta grupy Gogol Bordello, czyli doskonałej mieszanki ognistego punk rocka oraz muzyki cygańskiej (8 grudnia).
Grudzień to również podwójna dawka brzmienia w wykonaniu zespołów Dżem (2, 3 grudnia) i Myslovitz (15, 16 grudnia). Po dwóch latach przerwy w grudniu, w Stodole wystąpi również grupa HEY - 11 grudnia.

Stodoła to jednak nie tylko mocne brzmienia – na jesieni wystąpią też:
 • Lenka,
 • Peaches,
 • EastWest Rockers,
 • O.S.T.R.,
 • Vavamuffin,
 • Stanisław Soyka,
 • Skye Edwards,
 • Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing…


  Więcej na www.stodola.pl

  « przejdź do archiwum informacji »
  « powrót do strony głównej

  KOMENTARZE
  brak komentarzy

  DODAJ KOMENTARZ
  Twój podpis

  Twój komentarz


 • brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


  zobacz pełny kalendarz imprez »

  Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

  Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

  zobacz więcej informacji »  Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
  możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
  możliwość wypożyczenia rowerów
  możliwość wypożyczenia leżaków
  możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
  koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
  kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
  możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
  więcej imprez plenerowych (masowych)
  więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
  więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)  zobacz wyniki »  Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

  Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt