Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


31.8.2009, godz.: 10:04, źródło: Pub Lolek

Lolek w słusznej sprawie

Pub Lolek oraz Fundacja w Obronie Zwierząt Maja rozpoczynają wspólną akcję mającą na celu znalezienie nowych domów dla porzuconych zwierząt.

W związku z tym 1 września o godzinie 12:00 przy Pubie Lolek na Polu Mokotowskim zostanie oficjalnie odsłonięta tablica adopcyjna.

Odsłonięcie tablicy uświetni swoją obecnością Pani Dorota Sumińska, weterynarz z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi telewizyjne i radiowe programy o zwierzętach, m.in. program "Zwierzenia na cztery łapy" oraz "Zwierzowiec".

Tablica będzie działała od 1 września i jej zadaniem będzie pomoc w adpopcji zwierząt.

Serdecznie zachęcamy do adopcji!


Fundacja w Obronie Zwierząt „MAJA” jest organizacją non profit, posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Głównym celem statutowym jest ograniczenie nadpopulacji zwierząt domowych poprzez działanie weterynaryjne oraz szeroko zakrojoną edukację i skierowywanie zwierząt do adopcji, które w oczekiwaniu na nowych i odpowiedzialnych opiekunów przebywają czasowo w domach zastępczych tzw. przedadopcyjnych.

Pub Lolek - włączając się w te działania, chce przekazać, że jest miejscem wrażliwym na sprawy niedoli zwierząt i problemy współczesnego świata.

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujStrona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt