Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


16.4.2009, godz.: 22:15, źródło: Informator Pola Mokotowskiego

Dzień Dziecka 2009

Wielkie Świętowanie z okazji Dnia Dziecka!
Stołeczna Estrada pragnie zaprosić wszystkie dzieci na wielkie świętowanie z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na Polu Mokotowskim, gdzie od godziny 11 czekać będą niezliczone atrakcje.

Dzień Dziecka 2009:
Wioska artystyczna i zajęcia plastyczne przeniosą dzieci w świat fantazji i kreacji, a wioska rycerska zdradzi średniowieczne tajemnice. Młodzi widzowie będą mogli obejrzeć również pokazy tańców dawnych oraz pokazy walk. Występom towarzyszyć będą szczudlarze i grajkowie. Na spragnionych przygód i odkrywania innych kultur czeka dodatkowa atrakcja – składająca się z kilku tipi wioska indiańska. Nie tylko będzie można obejrzeć ich wyposażenie, ale również przyjrzeć się życiu Indian, nauczyć się ich tańców i wcielić się w wojownika lub myśliwego.

Młodych amatorów tańca zaprosimy na warsztaty taneczne prowadzone przez wybitnych instruktorów – utytułowanych mistrzów w takich gatunkach jak: taniec nowoczesny, rock and roll, boogie woogie, hip-hop, taniec współczesny, taniec towarzyski, salsa, flamenco, itd.

TKKF przygotuje miasteczko sportowe z mnóstwem konkursów. Dmuchana ścianka wspinaczkowa, bungee-trampolina, tenis stołowy, piłkarzyki, ergometry wioślarskie, to tylko niektóre z atrakcji. Hulakula tradycyjnie zasypie najmłodsze dzieci kolorowymi piłeczkami, a Hasbro przygotuje tor z przeszkodami. Powstanie również miasteczko rowerowe.

Dla tych, którzy lubią wcielać się w bajkowe postaci proponujemy udział w konkursie na najlepsze zdjęcie w przebraniu. Specjalnie dla celów konkursu stworzymy na Polu Mokotowskim studio fotograficzne. By połączyć dawne czasy z Warszawą jaką znamy dziś, przygotujemy dla dzieci pokaz strojów współczesnych oraz średniowiecznych. Dużą atrakcją będzie możliwość skorzystania z pałacowej garderoby, w której do dyspozycji dzieci znajdować się będą kontusze szlacheckie, zbroje rycerskie, czy królewskie suknie. Każdy z modeli odbędzie pamiątkową sesję zdjęciową.

Na dużej scenie planujemy wiele ciekawych występów, między innymi spektakl muzyczny „Podróże Maciusia” wg „Króla Maciusia I” Janusza Korczaka, będący efektem warsztatów FOSA.
Na zakończenie świętowania zaprosimy dzieci i dorosłych na koncert naszej gwiazdy - Łukasza Zagrobelnego.

Impreza Warszawa Dzieciom odbędzie się
31.05. 2009,
godz.11-18
na Polu Mokotowskim w Warszawie.Dzień Dziecka 2009 - dodatkowe informacje

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE

cjvraaf
7hFVI0 <a href="http://gxkqtky hugad.com/">gxkqt kyhugad</a>, [url=http://uifgokqeatxa. com/]uifgokqeatxa[/url], [link=http://peeoyastkhtn .com/]peeoyastkhtn[/link] , http://kdpmorrjccfg.com/

gość
kochamy spędzać co roku Dzień Dziecka na Polach Mokotowskich

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt