Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


19.10.2008, godz.: 19:08, źródło: Teatr Syrena

zaproszenia na poniedziałkowy wieczór. Zobacz spektakl "Kram z Pionsenkami"

Teatr Syrena zaprasza na swoją nową premierę. Niezwykle barwne i zrealizowane z dużym rozmachem widowisko muzyczne oparte zostało na tradycyjnych polskich piosenkach i przyśpiewkach, zebranych przez wybitnego reżysera, dramaturga i krytyka – Leona Schillera.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na poniedziałkowy spektakll!
Na zgłoszenia czekamy w poniedziałek do godziny 12.00.

Dwuosobowe zaproszenia rozdamy pierwszej i dziesiątej osobie, które przyśle do nas SMSa jeżeli będzie mniej niż 10 SMSów to drugie zaproszenie dostanie osoba, która wyśle SMSa jako ostatnia przed godzina 12.00 w poniedziałek
Wyślij SMSa o treści:
TC.CBSMS.Syrena.Twoje imię. Jeżeli możesz to podaj adres mailowy
na numer
71068.
Usługa dostępna w sieciach Plus, Era, Orange, Play, ...
koszt to 1,22 zł (z VAT) - opłata za wysłanie wiadomości SMS na numer 71068


Na SMSy czekamy od niedzieli od godziny 20.00 do poniedziałku do godziny 12.00.
Do zwycięzców oddzwonimy lub napiszemy maila.

Zaproszenia są na spektakl:
20 października 2008, godz. 19.00
Teatr Syreny
ul. Litewska 3Nowe aranżacje przygotował JANUSZ FRĄCZEK, a kierownictwo muzyczne objął WOJCIECH ZIELIŃSKI. Będzie można usłyszeć m.in. słynnego "Kurdesza", staropolski "Kuligowy mazur", nostalgiczną "Kołysankę", nieco sprośną "Bandurkę" i mnóstwo innych, dobrze znanych piosenek. Będzie zatem patriotycznie, biesiadnie, sarmacko i ludowo.
Przedstawienie wyreżyseruje LACO ADAMIK.
(Laco Adamik jest reżyserem filmowym, teatralnym i operowym. Reżyserował z powodzeniem nie tylko teksty klasyczne, ale również współczesne. W 1973 roku zadebiutował przygotowaną dla Teatru Telewizji Białą Zarazą Karola Capka. Od tego czasu tworzył wiele realizacji dla małego ekranu. Współpracował min. z Agnieszką Holland. W jego spektaklach występowali tacy artyści jak Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Jan Frycz, Roman Wilhelmi, Zbigniew Zapasiewicz czy Olgierd Łukaszewicz.
Wyzwolenie Stanisława Wyspiańskiego i Dziady Adama Mickiewicza – wspaniałe przedstawienia Konrada Swinarskiego wystawiane w Teatrze Starym w Krakowie, zostały z powodzeniem przeniesione przez Adamika na grunt Teatru Telewizji.
Od 1977 roku, swojego debiutu jako reżysera operowego w Cyganerii Pucciniego w Teatrze Wielkim w Łodzi, Laco Adamik pracuje w teatrze muzycznym. Słynne jest jego Wesele Figara Mozarta wystawione w Teatrze Wielkim w Warszawie w 1983 roku).
Otrzymał wiele znaczących nagród min. w 2002 roku Śląską Złotą Maskę za reżyserię Tannhäusera Ryszarda Wagnera w Operze Śląskiej w Bytomiu, w 2003 roku Śląską Złotą Maskę dla przedstawienia Aida Giuseppe Verdiego w Operze Śląskiej w Bytomiu.
Autorami scenografii i kostiumów są czescy artyści Milan David oraz Jana Hauskrechtová.
(Milan David i Jana Hauskrechtowa od wielu lat współpracują razem, czego wynikiem są wspaniałe kostiumy oraz scenografia min. do takich spektakli jak Ubu, słowem Polacy granego w Teatrze Śląskim w Katowicach, Cyganerii Giaccomo Pucciniego wystawianej w Teatrze Wielkim w Łodzi czy Pana Twardowskiego - baletu wystawianego w Operze Narodowej).
Na scenie wystąpi cały zespół aktorski i baletowy Teatru Syrena, min.: Wojciech Billip, Przemysław Glapiński, Dorota Gorjainow, Beata Jankowska-Tzimas, Hanna Orsztynowicz, Marcin Piętowski, Jacek Pluta, Beata Romanowska, Grażyna Strachota, Magdalena Turczeniewicz. Gościnnie wystąpi Tadeusz Pluciński.

PREMIERA 17 października 2008, godz. 19.00
SPEKTAKLE: 18, 19, 20 i 21 października 2008, godz. 19.00

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE

Lauri
http://hire-labas.pl<b r /> info@hire-labas.pl

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujStrona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt