Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


25.3.2008, godz.: 22:44, źródło: Stodoła

VAVAMUFFIN - 4 kwietnia 2008 (piątek)

VAVAMUFFIN - 4 kwietnia 2008 (piątek) wystąpi w Klubie Stodoła
Na tym koncercie zespół będzie obchodził swoje 5 urodziny.
Gość specjalny: Hornsman Coyote (Serbia).

Hornsman Coyote z Belgradu (Serbia) w przeciągu ostatnich kilku miesięcy stał się znaną postacią na polskiej scenie reggae, choć już wcześniej gościł w Polsce, w 2004 roku, jako gość specjalny na trasie metalowych legend Soulfly.
Wszystko zaczęło się w marcu zeszłego roku występami w Olsztynie, Warszawie oraz Poznaniu w ramach trasy „In a Valley of Decisions tour 2007” z Joint Venture Sound System oraz Ghetto Priestem (wokalista On-U Sound System oraz Asian Dub Foundation).
Bardzo wysoka ocena jego umiejętności gry na puzonie zaoowocowała kolejną wizytą w Polsce w sierpniu, w trakcie której Hornsman Coyote zaprezentował się ze swoim solowym „one man sound system” w kilku warszawskich klubach oraz wystąpił u boku Joint Venture Sound System oraz brytyjskiego MC Brother Culture w trakcie głównego polskiego festiwalu reggae - Ostróda Reggae Festival.
Dokonał też w Polsce nagrań studyjnych na najnowsze produkcje Vavamuffin (utwory Intro i Outro) oraz Bauaganu Mistrzów.
Hornsman Coyote uczestniczy w serbskiej scenie od około 17 lat, grając z zespołami reggae, hip hop i hardcore, takimi jak Del Arno, Sunshine, Dead Ideas, Shappa itp.


Debiutancka płyta Vavamuffin p.t. „Vabang!” wpisała się w powstanie nowego nurtu muzycznego – ragga po polsku. Goszcząc na antenach radiowych zaprezentowała to zjawisko na szerszą skalę.
Ich muzyka jest energetyczną mieszanką reggae, dancehallu, ragga i roots - klimatów muzycznych zdobywających coraz większą popularność.
Po płycie debiutanckiej, zespół wydał płytę „Dubang!”, na której znalazły się remiksy największych hitów Vavamuffin, dokonane przez znakomitych producentów z Europy.

Na jesieni 2007 Vavamuffin zaprezentował światu kolejny album p.t. INADIBUSU. Jak można przeczytać w materiałach promocyjnych „jest to prawdopodobnie pierwsza płyta w Polsce na której:
- pada słowo - tetrahydrogestrinon;
- pewien znany wydawca śpiewa jak Majkel Dż.
- Olo Mothashipp śpiewa w ogóle;
- Vavamuffin gra sobie jednego rockendrolla”.

VAVAMUFFIN - 4 kwietnia 2008 (piątek)
Na tym koncercie zespół będzie obchodził swoje 5 urodziny.
Gość specjalny: Hornsman Coyote (Serbia)
Wejście godz. 19.00, początek koncertu 20.30.
Bilety: 25 zł studencki, 30 zł normalny, 33 zł w dniu koncertu


Klub Stodoła,
ul. Batorego 10


« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt