Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


25.3.2008, godz.: 01:15, źródło: SBM Batory

Praca dla dozorcy

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Batory", zatrudni dozorcę.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Batory"
02-594 Warszawa, ul. J. Bruna 32
tel./fax (22) 825 51 44, tel. (22) 675 74 32

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Batory" w Warszawie eksploatuje 14 budynków mieszkalnych przy ul. J. Bruna, zbudowanych w latach 1962—1974.

Znajduje się w nich 1 150 mieszkań, w 90% z własnościowym prawem do lokalu, o łącznej powierzchni 49 200 m2. Spółdzielnia użytkuje także 4 pawilony usługowe o łącznej powierzchni 3 500 m2 i 76 boksów garażowych, w tym 42 w garażu podziemnym.

W latach 90. XX wieku w budynkach Spółdzielni wymieniono instalacje c.o., c.w.u. i z.w., częściowo kanalizacyjną, budynki docieplono, zmodernizowano też węzły cieplne.

SB-M "Batory" jest samodzielną spółdzielnią od 1989 roku, jej poprzedniczkami były: Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa, a wcześniej Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Oświata".

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt