Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


17.2.2008, godz.: 11:32, źródło: Informator Pola Mokotowskiego

Targi Pracy i Warsztaty Karier MBA Career Fair 2008

4 marca 2008 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, tuż przy Polu Mokotowskim od strony ronda Jazdy Polskiej,
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (SAAMBA) organizuje Targi Pracy i Warsztaty Karier MBA Career Fair 2008. Ta jedyna w swoim rodzaju impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród renomowanych wystawców i przyciąga rzesze odwiedzających.

W targach uczestniczą liderzy rynkowi - firmy innowacyjne zainteresowane spotkaniem i rekrutacją największych talentów spośród studentów i absolwentów czołowych uczelni warszawskich oraz programów MBA.

W ubiegłym roku Targi Pracy MBA gościły 14 renomowanych wystawców: Accenture, A.T. Kearney, Alstom Power, Capgemini, Polpharma, KPMG, Deloitte, Dom Development, PricewaterhouseCoopers, Michelin, RolandBerger, Reckitt Benckiser, Ernst&Young, PKO BP.

Kto odwiedza MBA Career Fair?
Targi Pracy MBA Career Fair są imprezą otwartą, organizowaną z myślą o młodych ambitnych ludziach, którzy są zainteresowani ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji i poszukują nowych wyzwań. Biorą w nich udział zarówno studenci jak i absolwenci najlepszych warszawskich uczelni, którzy poszukują interesujących ofert praktyk i staży oraz ciekawych ofert zatrudnienia w dużych firmach.

Dlaczego warto uczestniczyć w Targach MBA Career Fair?
Odwiedzający mają unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w dużych korporacjach, poznania wymagań stawianych kandydatom oraz przebiegu procesu rekrutacyjnego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że do wielu z uczestniczących w naszych Targach firm trudno dotrzeć czy nawet wysłać CV.

Misja MBA Career Fair 2008
MBA Career Fair stanowi jedyne forum wymiany doświadczeń i dyskusji międzypokoleniowej najbardziej prestiżowych programów MBA. Od lat misją Targów jest budowanie wartości edukacji MBA wśród pracodawców i osób zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych. Wiedza na ten temat jest szczególnie w Polsce słabo rozpowszechniona. Jesteśmy przekonani, że szczególnie teraz, kiedy z Polski odpływa coraz więcej młodych talentów uświadomienie ludziom, że również w naszym kraju mają wiele interesujących możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kariery jest niezwykle istotną kwestią.

4 marca 2008 r
Lokalizacja: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej - Pl.Politechniki 1


Organizator: Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (SAAMBA)
Więcej informacji w serwisie www.saamba.org.pl w zakładce Targi Pracy.

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt