Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


11.2.2008, godz.: 19:34, źródło: Klub Stodoła

MARZEC W KLUBIE STODOŁA

zapowiada się bardzo koncertowe nadejście wiosny ...
Kult, KILLERPILZE, Oshen i Nosowska, DOWN ... i inni!

7 marca, piątek – koncert zespołu KULT
Kult jest jedną z najciekawszych grup na polskiej scenie muzycznej. Charakterystyczne brzmienie oraz krytyczne wobec politycznej rzeczywistości teksty sprawiły, że zespół wyróżniał się już od początku działalności.
Wejście od godz. 17.30, koncert o godz. 19.00
Bilety: w przedsprzedaży – 37 zł, w dniu koncertu – 43 zł


8 marca, sobota – koncert zespołu KILLERPILZE
Co to znaczy mieć punk rocka we krwi?
Chłopcy z KILLERPILZE są bez wątpienia jedną z najbardziej interesujących młodych grup. KILLERPILZE grają ze sobą od czterech lat, wszędzie gdzie się pojawiają skupiają masy fanów łaknących ich energetycznego punk rocka. Najmłodszy w grupie jest Fabi (14-latek), najbardziej jest zaskoczony sukcesem jaki grupa osiągnęła oraz uznaniem wśród starszych kolegów z branży.
KILLERPILZE śpiewają o problemach każdego nastolatka oraz przekazują swoje obserwacje dotyczące otaczającego ich świata. Są w pełni świadomi tego co jest ważne i tego co chcą osiągnąć. Na razie chcą tworzyć i grac swoje utwory, śpiewać o sprawach swoich rówieśników. Pytani jak powstały ich utwory mówią “Spotkaliśmy się w szkole i zaczęliśmy grać – po prostu”
Wejście od godz. 17.00, koncert o godz. 18.30.
Bilety: w przedsprzedaży 55 zł, w dniu koncertu – 65 zł.


11 marca, wtorek – ekskluzywny koncert Oshen i Nosowska! (w ramach Francophonic Festival)
Dwie wydane przez uroczą, trzydziestoletnią Oshen płyty tchnęły ducha świeżości we francuską piosenkę. Urzekający, ciepły głos, kabaretowe zacięcie i figlarny sceniczny temperament błyskawicznie uczyniły z niej artystkę rozpoznawalną, gwiazdę najważniejszych francuskich festiwali i głównych mediów. Poważny tygodnik « Libération » nadał jej miano « socjolożki łóżka » - i nie bez kozery, bowiem w swoich rozbrajających tekstach Oshen, z nieodłączną gitarą na ramieniu, jak nie śpiewa czule o miłości to błyskotliwie demaskuje dziwactwa i zawiłości relacji międzyludzkich.
Nosowska to natomiast ikona polskiej muzyki rockowej, od szesnastu lat związana z zespołem Hey. W minionym roku zrealizowała wiele bardzo ciekawych i udanych projektów. Pod koniec grudnia nagrała z Heyem koncert MTV Unplugged. Płyta z tym nagraniem w kilka tygodni zdobyła status Platynowej, podobnie jak ostatni solowy album Nosowskiej UniSeXBlues, promowany przez singiel „Era retuszera”, który ukazał się w maju 2007 roku. Ponadto została nominowana do MTV Europe Music Awards w kategorii najlepsza polska wokalistka. Nosowska jest laureatką 14 Fryderyków, w tym siedmiu za projekty solowe.
Wejście od godz. 19.00, koncert od godz. 20.00
Bilety: 35 zł studenci, normalny 40zł, w dniu koncertu 45zł (miejsca stojące/miejsca siedzące nienumerowane)


13 marca, czwartek – koncert zespołu Indios Bravos
Trudno powiedzieć kiedy tak naprawdę zaczęła się historia grupy Indios Bravos. Czy za jej początek można uznać moment gdy Banach po raz pierwszy zobaczył, a co ważniejsze usłyszał Gutka?
Wejście do godz. 19.30, koncert o godz. 20.30
Bilety: studenci w przedsprzedaży – 28 zł, normalny w przedsprzedaży - 30 zł, wszyscy w dniu koncertu – 33 zł.


14 marca, piątek – koncert zespołów SAYAG JAZZ MACHINE, GONG GONG ( w ramach Francophonic Festival)
Trasa dwóch czołowych francuskich zespołów związanych z „nową” muzyką: Sayag Jazz Machine oraz Gong Gong to świetna okazja do tego, aby przekonać się, że kraj ten należy do ścisłej europejskiej czołówki na polu formacji łączących elektroniczne taneczne brzmienia z granym na żywo jazzem czy drum’n’bass.
SAYAG JAZZ MACHINE
Ten sekstet to jeden z najbardziej strzeżonych sekretów francuskiej sceny electro-jungle. Założony w Paryżu w 1998 roku, rozpala sale koncertowe swą zmysłową mieszanką jungle, drum ‘n’ bass, jazzu, bossa nova oraz hip hopu. Sayag Jazz Machine zestawiają ze sobą maszyny oraz tradycyjne jazzowe instrumentarium, tworząc niespotykane, wibrujące brzmienie który czyni z nich jeden z najbardziej popularnych żywych zespołów we Francji.
GONG GONG
Abstrakcyjni, elektroniczni, liryczni, wizjonerscy… Niezwykły kwartet muzyczno-wizualny z Francji. Inteligentne połączenie post rocka z euforyczną muzyką elektroniczną. Melanż delikatnej i zabawnej muzyki, abstrakcyjnych dźwięków i oryginalnych obrazów – wizualnych poematów na wielu ekranach. Symbiotyczne połączenie treści muzycznych i VJ-skich tworzy specyficzną mapę wrażeń wizualnych i dźwiękowych.
Po koncercie odbędzie się AfterParty z DJ'em
Wejście od godz. 21.00, koncert o godz. 22.00
Bilety: 35 zł studenci, normalny 40 zł, w dniu koncertu 45 zł


15 marca, sobota - FIELDS OF THE NEPHILIM
Support: Daimonion, Tenebris

FIELDS OF THE NEPHILIM po wielu latach oczekiwania ostatecznie odwiedzą Polskę..! Muzyczne misterium odbędzie się 15 marca w warszawskim klubie Stodoła. Koncert rozpocznie się o godz.20.00 supportem (jego nazwa pozostaje na razie w tajemnicy) by od godz.21.00 móc napawać się przez około 100 minut dźwiękami stworzonymi przez Carla Mc Coya i jego kultowy zespół. W ubiegłym roku FOTN dało tylko dwa występy - w maju w Londynie w Brixton Academy gdzie zarejestrowane zostało DVD oraz 30 grudnia w Helsinkach. Oba koncerty były wyjątkowe i wyprzedane na pniu.
Koncert w Warszawie będzie jedynym koncertem w Europie Centralnej i pierwszym potwierdzonym w tym roku występem grupy co oznacza jednocześnie ze najprawdopodobniej duża rzesza fanów zespołu spoza kraju nawiedzi w marcową sobotę naszą Stolicę. Zespół ma w swojej dyskografii 5 albumów (wśród nich takie rewelacyjne klasyki jak „Elizium” czy „Zoon” ) ,ostatni zatytułowany „Mourning Sun” ukazał się w 2005 roku a zespół pracuje już ponoć nad nowym albumem którego premiera może mieć miejsce jeszcze w tym roku.
Wejście od godz. 19.00, koncert od godz. 20.00
Bilet: 125 zł


29 marca, sobota – DOWN
DOWN na jedynym koncercie w Polsce! To właśnie ta supergrupa z Nowego Orleanu jest autorem jednej z najlepszych płyt metalowych 2007 roku! We wrześniu zeszłego roku na muzyczną scenę powróciła formacja Down...
Grupa, której przewodzi charyzmatyczny Phil Anselmo (ex Pantera, Superjoint Ritual) po 5 latach milczenia wydała nowy krążek - "Over The Under" który powalił na kolana wszystkich fanów ciężkich dźwięków i jednogłośnie uznany został za jeden z najlepszych albumów zeszłego roku!
Wejście od godz. 18.00, koncert od godz. 19.00
Bilety: 120 zł w przedsprzedaży, 130 zł w dniu koncertuKlub Stodoła
ul. Batorego 10

02-591 Warszawa
tel. (22) 825 60 31

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt