Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


16.10.2007, godz.: 21:17, źródło: eurostudent.pl

Tydzień Społecznie Aktywnego Studenta

17 października na Politechnice Warszawskiej rozpoczną się obchody Tygodnia Społecznie Aktywnego Studenta. W ramach wydarzenia odbędą się m.in. Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

W środę 17.10 i czwartek 18.10 w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej odbywać się będą Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich oraz Targi Stypendiów Zagranicznych. Co roku odwiedza je ponad 4 000 studentów oraz uczniów szkół średnich.

Na czwartek 18.10 na g. 20.00 zostały zaplanowane Otrzęsiny Integralne 2007, w których weźmie udział 11 Warszawskich Uczelni. Imprezy odbędą się w kilkunastu stołecznych klubach: ZOO, THE FRESH, REMONT, SCENA2000, MEDYK, CLUB70, PAŃSKA97, ETERNAL, VENA, PRZYZBA, REZERWAT.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, ufundowane m.in. przez Szkołę Języków Obcych Profi-Lingua i Halonet. Wstęp w cenie: 7 zł - dla studentów pierwszego roku, 10 zł - dla starszych studentów, a 15 zł - dla pozostałych osób. Opłata upoważnia do wejścia do wszystkich klubów, w których odbywać się będą imprezy. Między nimi będą kursować darmowe imprezo-busy. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przekazany zostanie potrzebującym dzieciom.

W piątek 19.10 na Polu Mokotowskim odbędzie się wielkie grillowanie. Podczas Wielkiego Finału Tygodnia Społecznie Aktywnego Studenta zostaną wyłonieni zwycięzcy prowadzonych na PW konkursów. Na scenie, na Stadionie Syrenki zagra DJ DAABRA oraz zespoły !БУМ! i Kalwi&Remi.

« przejdź do archiwum informacji »
« powrót do strony głównej

KOMENTARZE
brak komentarzy

DODAJ KOMENTARZ
Twój podpis

Twój komentarz


brak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt