Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.04.2010, godz.: 19:00

Koncert - Jarek Szczudłowski akustycznie

JAREK SZCZUDŁOWSKI AKUSTYCZNIE

Klubokawiarnia „Mam Ochotę” ul. Grójecka 75

23 kwietnia 2010 (piątek), godz. 19.00

bilety: 10 zł
Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza do klubokawiarni Mam Ochotę przy ul. Grójeckiej 75 na koncert Jarka Szczudłowskiego z zespołem.
Wystąpią: Jarek Szczudłowski (śpiew, gitara akustyczna), Arek Osenkowski (saksofon, flet), Piotrek Trela (gitara elektryczna).


Akustyczne trio firmowane imieniem i nazwiskiem leadera powstało na początku 2009 roku, kiedy Jarek Szczudłowski zaprosił do współpracy Arka Osenkowskiego i Piotrka Trelę. Na repertuar zespołu składają się kompozycje autorskie utrzymane w stylistyce muzyki spod znaku classic rocka z elementami jazzu, bluesa, funky oraz popu. Na koncertach muzycy wykonują czasami własne wersje kilku utworów klasyków gatunku takich jak: Pink Floyd, Chicago, Wishbone Ash, Budgie, Cream czy Emerson Lake & Palmer. Połączenie charakterystycznego głosu wokalisty i brzmienia gitary akustycznej z saksofonem i gitarą elektryczną grającymi dynamiczne, pełne ekspresji partie solowe daje niezapomniany efekt. 

W styczniu 2010 roku muzycy nagrali pierwszą płytę demo w domowym studio Jarka Szczudłowskiego. Kilka nagrań z tej sesji dostępnych jest na stronie internetowej zespołu. Natomiast utwory z najnowszego demo dostępne są na stronie: www.myspace.com/jarekszczudlowski.

ul. Grójecka 75, tel. 22 822 48 70
www.oko.com.pl

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt