Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


22.06.2010, godz.: 18:30

evilDriver ,3 Inches of Blood, oraz Malefice w czerwcu na dw óch koncertach w Polsce !

KLUB STODOŁA

prezentuje:

DevilDriver


3 Inches of Blood, Malefice

na dwóch koncertach w Polsce

Cele DevilDrivera zawsze rozgałęziały się w trzy strony: ciężko pracować, grać mocnego rocka i skopać tyle tyłków, ile tylko się da.

Od 2003 roku, czyli od samego początku trwania zespołu, ten metalowy kwintet rezolutnie trzymał się powyższych postanowień, mimo że dla nich samych oznaczało to ciągłe bycie w trasie. Dzięki temu udało im się wypracować unikatowe brzmienie, którym zasłużyli sobie na respekt fanów.

Dez Fafara, frontman zespołu, przyznaje że ciężką pracą zaraził go jego ojciec. Według Deza podstawą zespołu jest cięzka praca w trasie i wiara w swoje umiejętności.

O czasie spędzonym w trasie Dez mówi: "Dla nas to był nieustanny czas muzycznego rozwoju, nie tylko w kwestii tego, jak pisać muzykę razem, ale też w ustaleniach czym dokładnie jest dobra piosenka DevilDrivera. Każdy kolejny kawałek był posunięciem do przodu. Do wszystkiego podchodziliśmy identycznie, jak przy poprzednich płytach, ale szliśmy nową drogą. To, co otrzymaliśmy jest definicją naszego brzmienia, tego kim jesteśmy i dokąd pójdziemy w przyszłości".

Ostatni album zespołu został wyprodukowany przez Logana Madera - pierwotnego członka Machine Head i Soulfly, który ostatnio współpracował także z Cavalera Conspiracy, Divine Heresy i Five Finger Death Punch. "Pray for villains" nadaje zespołowi brzmienie tak brutalne, jak jeszcze nigdy dotąd. Sekcją rytmiczną zajeli się perkusista Joe Boeclin i basista Jon Miller. Fala pokory spłynie na fanów gdy usłyszą team gitarowy, w składzie: Jeff Kendrick i Mike Spieitzer, którzy nieprzerwanie serwują najostrzejsze riffy jakie kiedykolwiek słyszeliście. Natomiast Dez drze się jak opętany. Cały album jest zarówno technicznie, jak i produkcyjnie najlepszą rzeczą, jaka udało im się stworzyć. Dodatkowo większy nacisk położyli na dynamikę, groove i kunsztowne tworzenie utworów.

Z taką energią i zapałem, nikogo nie dziwi, ze DevilDriver zabiera cały ten bagaż w trasę. "Potrzebujemy podróżować." - mówi Dez. "Byliśmy w trasie nawet podczas Świąt. Jeździmy po całym świecie i bardzo rzadko wracamy do domu. Nasz grafik jest tak bardzo napięty i rygorystyczny, że czasem zastanawiam się czemu skazuję siebie na coś takiego. Ale kocham być w trasie. Tak samo jak kocham swoją rodzinę. Jednak nie umiem siedzieć w domu dłużej niż dwa tygodnie bez przerwy." - śmieje sie Dez. "

Konkluzje Deza są takie: "Musisz kochać to, co robisz. My kochamy grać, kochamy być razem na scenie. I kochamy dawać naszą muzykę innym ludziom. Zawsze podkreślaliśmy, że to część naszej misji, żeby grać i przekazywać muzykę na żywo."

DevilDriver,3 Inches of Blood, Malefice


21.06 klub LochNess -Kraków


22.06 klub Stodoła-Warszawa

Wejście od godziny 18.30

Ceny biletów:

Przedsprzedaż 70 zł

W dniu koncertu 79 zł

Bilety do nabycia na eventim.pl,ticketpro.pl, ticketonline.pl oraz w
w klubie ,,Stodoła’’ i klubie ,,LochNess''

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt