Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


10.04.2010, godz.: 18:00

KONCERT I JAM w Mam Ochotę

Pracownia Rock and Rollowa

Klubokawiarnia Mam ochotę...

Miesięcznik GITARZYSTA

Portale GUITARZONE.ORG oraz FINGERSTYLE.ORGz nieukrywaną przyjemnością pragną zaprosić wszystkich miłośników muzykowania na koncert i jam session rozpoczynający cykl poświęcony gitarze akustycznej pod tytułem:


DOSKONAŁA PARA: 

wieczór i gitaraw dniu 10 kwietnia 2010 (sobota) o godz. 18:00

w Klubokawiarni Mam ochotę...

ul. Grójecka 75 (Ośrodek Kultury Ochoty)


Impreza ma charakter cykliczny a jej główną atrakcją będzie występ obiecujących adeptów gitary akustycznej pod okiem Piotra Sałapy.PIOTR SAŁAPA...Sam Piotr Sałapa jest w Polsce pionierem stylu fingerstyle. Swoje umiejętności szkolił mieszkając w w światowej stolicy country Nashville w USA. Wziął, także udział w legendarnym festiwalu fingerstyle caas Chet Atkins Appreciation Society”, uczestniczył w wielu warsztatach gitarowych z Tommy Emmanuelem oraz spotkał go zaszczyt wzięcia prywatnej lekcji u mistrza. W 2007 roku, w najbardziej prestiżowym konkursie gitarowym w Polsce – „Guitar City” zdobył nagrodę specjalną równoważną z I miejscem.

W tym samym roku otrzymał także wyróżnienie specjalne w kategorii „Najlepszy Solista” w konkursie „Nadzieje Warszawy” organizowanym przez czołowy klub jazzowy w Polsce - warszawski „Tygmont”. Obecnie wykłada gitarę akustyczną w branżowym magazynie gitarowym "Gitarzysta" oraz jest twórcą największego polskiego portalu gitarzystów akustycznych "fingerstyle.pl". Występował oraz prowadził warsztaty gitarowe na większości liczących się festiwali gitarowych i muzycznych w Polsce.

Piotr jest endorserem firmy G7th, słynącej z produkcji znakomitych kapadasterów. Jego nazwisko znalazło się na oficjalnej stronie G7th obok takich sław jak Tommy Emmanuel, Bryan Adams, KT Tunstall i James Taylor.O MIEJSCU…

Pracownia muzyczna OKO – to kolejne ciekawe miejsce na muzycznej mapie Warszawy. Oprócz w pełni przygotowanej sali prób dysponujemy studiem nagrań oraz sceną w tutejszej kawiarni. W planowanych w tym roku działań, przygotowany jest program warsztatów ukierunkowanych na naukę gry na instrumentach.


Podczas wieczoru spędzonego przy dźwiękach gitary akustycznej będą mogli Państwo zakosztować specjałów naszej klubokawiarni. Mamy bogaty wybór Piw niszowych między innymi: Obolon, Bine, Koźlak, Warnijskie, Zlatopramen i wiele innych wartych skosztowania. Polecamy również przekąski ciepłe: tortille, pajdy oraz tarty.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wstęp wolny

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt