Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


25.08.2010, godz.: 18:00

GOJIRA na dwóch koncertach w Polsce !

KLUB STODOŁA

zaprasza

GOJIRA na dwóch koncertach w Polsce !Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie ekstremalnej – GOJIRA, wystąpi dwukrotnie w Polsce pod koniec wakacji. Progresywni metalowcy z Francji, którzy zasłynęli takimi albumami jak „The Link” (2003), „From Mars To Sirius” (2005), czy „The Way Of All Flesh” (2008) przyjadą do naszego kraju na dwa koncerty – 25 sierpnia wystąpią w warszawskiej „Stodole”, dzień później w krakowskim ‘Klubie Studio”.


Francuzi będą promować swój ostatni album, który nie tylko zadebiutował na 138 miejscu listy Billboard 200, ale też zwrócił uwagę muzyków Metallica, którzy zaprosili Gojira by supportowali ich na 15 koncertach ubiegłorocznej amerykańskiej trasy. Po takich doświadczeniach, nie ma wątpliwości, że występy Gojira będą niesamowitym, profesjonalnym spektaklem, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Na szczególną uwagę zasługują również pozostałe dwa zespoły, które wystąpią tego wieczoru – zyskujący entuzjastyczne recenzje w całej Europie za sprawą płyty „Immerse In Infinity” Lost Soul (zaproszony ostatnio na słynny festiwal Brutal Assault) oraz kolejny polski ‘towar eksportowy’, złożony z byłych i obecnych muzyków Dimmu Borgir, Vader, Decapitated, Azarath czy Vesania – Masachist. Będzie to pierwsza w ogóle okazja by zobaczyć Masachist na żywo!


25.08 klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa

26.08 klub Studio, ul. Budryka 4, Kraków

Wejście od godziny 18.00 


Ceny biletów:

Przedsprzedaż 70 zł

W dniu koncertu 79 złBilety do nabycia na eventim.pl,ticketpro.pl, ticketonline.pl oraz w kasach klubu ,,Stodoła’’ i klubu ,,Studio’’.

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt