Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


18.03.2010, godz.: 19:00

VI TEATRALNA WIOSNA NA RAKOWCU „More Heart Core!” – Teatr Porywacze Ciał (Pozna

VI TEATRALNA WIOSNA NA RAKOWCU
„More Heart Core!” – Teatr Porywacze Ciał (Poznań)
DK „Rakowiec”, ul. Wiślicka 8
godz. 19.00, wstęp: jeden bilet w cenie 15 zł upoważnia do wejścia na wszystkie spektakle W marcu wiosna pierwsza zawita na Rakowiec, dostarczając tradycyjnie mieszkańcom Ochoty, jak i całej Warszawy dużą porcję teatralnych wrażeń. Tym razem w teatralnych prezentacjach dominować będą dwa nurty. Pierwszy to spektakle opowiadające o współczesnym człowieku, jego problemach, zmaganiach, zwycięstwach i porażkach: w spektaklu „Zerwana Struna” Teatru z Drewnianej przyjrzymy się światu młodego pokolenia wchodzącego w życie; jak sobie radzi w świecie pełnym szpanerstwa rówieśników i obojętności dorosłych pochłoniętych wyścigiem szczurów? Spektakle „More Heart Core” Teatru Porywacze Ciał oraz „Okno” grupy teatralnej T-Art pokazują ból i dylematy pokolenia współczesnych trzydziestoparolatków. Czy kupienie kolejnej lodówki, pralki, wyposażenie mieszkania i zdobycie świetnej posady daje im poczucie sensu istnienia, czy też złapani w wir konsumpcjonizmu odnajdą swoje marzenia?

Drugi nurt to spektakle przedstawiające historie tych, którzy osiągnęli sławę, uznanie i spełnienie w życiu zawodowym – Edith Piaf, Yves Montand, Helena Modrzejewska, Pola Negri. Czy byli szczęśliwi? Czy skupiając się na efemerycznym świecie sztuki potrafili równocześnie stąpać po ziemi? Przyglądając się ich historiom będziemy mogli nie tylko skonfrontować z nimi swoje wyobrażenia o sławnych i uznanych, ale i rozsmakować się w ich niezapomnianej twórczości.

Gośćmi specjalnymi VI Teatralnej Wiosny są dwie wspaniałe artystki z aktorskiego klanu: Agata Pilitowska i Maria Nowotarska, niegdyś krakowianki, dziś mieszkanki Toronto. Zobaczymy je 27 marca w Międzynarodowy Dniu Teatru, w sztuce o Poli Negri. Sztuka została napisana i wyreżyserowana przez Kazimierza Brauna, wybitnego polskiego reżysera, teatrologa, pisarza, specjalnie dla Agaty Pilitowskiej. Zrealizowano ją w Salonie Poezji, Muzyki i Teatru im. Jerzego Pilitowskiego działającym przy Polsko-Kanadyjskim Towarzystwie Muzycznym w Toronto. Spektakl „Opowieści Poli Negri” zobaczyli już widzowie w Kanadzie, USA, Londynie, Berlinie. Czas, żeby mogła go zobaczyć warszawska publiczność.
« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt