Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


20.02.2010, godz.: 19:00

Soyka Kwintet + i gość specjalny - Wojciech Karolak

Klub Stodoła prezentuje:
SOYKA Kwintet +
czyli Stanisław Soyka i jego najlepsza załoga!
Gościnnie: Wojciech Karolak

Jedno jest pewne to co wydarzy się 20 lutego 2010 roku w STODOLE stanie się raz , jedyny raz , tam i wtedy.

Stanisław Soyka już od lat należy do grona największych osobowości polskiej sceny muzycznej. Jest jednym z tych artystów, których nie da się pomylić z żadnym innym. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Jego charakterystyczny sposób śpiewania i wyrażania emocji sprawia, że mogą je odczuć wszyscy słuchacze wspólnie i każdy z osobna, każdy urzeczony czymś innym. Ma w dorobku 32 albumy w tym kilka tych, które osiągnęły multiplatynowe nakłady, lecz najbardziej fascynujący porywający i wciąż inny jest SOYKA NA ŻYWO.
Aktualna formacja koncertowa to SOYKA KWINTET + w składzie: Stanisław Soyka – wokal i piano Przemek Greger – gitara elektryczna i akustyczna, Marcin Lamch – kontrabas, Kuba Sojka – perkusja, Zbyszek Uhuru Brysiak – instrumenty perkusyjne. Plus w nazwie zespołu to furtka dla gości.
20 lutego w warszawskiej STODOLE odbędzie się koncert wyjątkowy . Po pierwsze usłyszymy nową sekcję dętą w osobach braci Marcina Gęborka na saksofonie i Rafała Gęborka na trąbce. Po drugie sensacja! Na scenie pojawi się Wojciech Karolak we własnej osobie i to na Hammondzie B3 – legendarnym instrumencie z ... Leslie.
W programie koncertu znajdą się nie tylko znane i lubiane utwory Soyki jak: „Tolerancja”, „Cud niepamięci”, „Absolutnie nic”, „Są na tym świecie rzeczy”, „Życie to krótki sen” lecz także pieśni z najnowszego albumu „Studio Wąchock” takie jak: „Co dnia”, „Każdy kochać się chce”, Zobacz (we mnie człowieka)”, „Pay attention”, „Który skrzywdziłeś...” Czesława Miłosza.
Prawdą jest, że Soyka zazwyczaj na gorąco decyduje o przebiegu akcji. Można więc spodziewać się różnorodnych niespodzianek repertuarowych.

20 lutego 2010 roku
Wejście do klubu od godz 19:00
Bilety:
w przedsprzedaży stojące: 45 zł, siedzące 55 zł, w dniu koncertu stojące 60 zł, siedzące 65 zł
Klub Stodoła,
ul. Batorego 10

www.stodola.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt