Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


21.01.2010, godz.: 19:00

koncert Pati Yang i The Poise Rite

Klub Stodoła informuje, że ruszyła sprzedaż biletów na koncert Pati Yang i The Poise Rite w ramach Projektu „20latRP.pl - pochwalmy się!”Projekt '20latRP.pl - pochwalmy się!', to akcja mająca na celu stworzenie spisu sukcesów, którymi Polska może poszczycić się na arenie międzynarodowej. Od 12 września do 30 listopada 2009 r. internauci głosowali na stronie plebiscytu na największe ich zdaniem przejawy życia Polaków, które miały miejsce w minionym dwudziestoleciu.

Zespół The Poise Rite zainspirowany ideą plebiscytu, przygotował specjalny koncert, który będzie miał swoją premierę 21.01.2010 w Warszawie. Podczas koncertu zostaną wykonane premierowe utwory napisane specjalnie na tę okazję. Całość ubarwią wizualizacje nawiązujące do największych sukcesów wolnej Polski.
The Poise Rite to rzeszowska formacja, której twórczość określana jest jako mieszanka gitarowego rocka i indie-popu. Jeden z zaledwie kilku polskich zespołów, które zagrały na kultowym festiwalu Glastonbury i jedyny, o którym regularnie pisuje brytyjska prasa muzyczna. Zespół powstał w 1997 r. w Rzeszowie. W ich muzyce usłyszeć można naleciałości najlepszych gitarowych kapel w tym m.in. Placebo czy Interpol. W 2007 r. wyszedł ich pierwszy album „Passagalia” (EMI) i zespół rozpoczął promującą go trasę koncertową. Gościł na największych polskich festiwalach m.in.: Heineken Open’er Festival oraz MFT Malta w Poznaniu. Uznanie środowiska muzycznego zdobył też ich koncert podczas Off Festival 2008 w Mysłowicach.
Do udziału w koncercie w roli gościa specjalnego zaproszono Pati Yang – artystkę na stałe mieszkającą i tworząca w Wielkiej Brytanii. Szerszej publiczności dała poznać się jako współtwórczyni muzyki do wielu filmów m.in. „Buffallo Soldiers”, „Co z oczu to z serca”, „Ocean’s Eleven: Ryzykowna Gra” oraz „Ocean’s Twelve: Dogrywka”.
W ciągu siedmiu lat od momentu ukazania się jej debiutanckiego albumu „Jaszczurka”, współpracowała m.in. z The Free Association, Davidem Holmesem oraz Davidem Arnoldem (kompozytorem muzyki do przygód agenta 007, znanego również ze współpracy z Shirley Bassey jako The Propellerheads). Współ praca z Davidem Arnoldem zaowocowała nagraniem wokali do jednej ze scen filmu „Tomorrow Never Dies”.
Potem pojawiło się jeszcze parę kolaboracji, między innymi z Martiną Topley-Bird (muzą i partnerką Tricky’ego) przy jednym z numerów dla The John Spencer Blues Explosion.
Jej ostatnia płyta „Faith Hope & Fury” powstała w legendarnym Air Studio, należącym do Sir George’a Martina, z użyciem równie legendarnego fortepianu pamiętającego Johni Mitchell, Radiohead, czy też – dwie ostatnie płyty Coldplay. Za brzmienie płyty odpowiedzialny jest producent Steve Hilton znany ze współpracy między innymi z Massive Attack, U2, Depeche Mode czy Pulp.
"Faith, Hope & Fury" miała swoją premierę 27 marca 2009 roku. Pati potwierdziła na niej, że jest artystką wszechstronną i poszukującą, nie pozwalającą na zaszufladkowanie do jednego gatunku.

Organizatorzy: Klub Stodoła i Agencja Artystyczna „Provokacja”.

21.01.2010 (czwartek)
Wejście do klubu od godz. 19:00
Ceny biletów: 40 zł w przedsprzedaży, 45zł w dniu koncertu.
Bilety dostępne są w Kasie Klubu Stodoła oraz na www.ticketpro.pl, www.ticketonline.pl i www.eventim.pl
Klub Stodoła,
ul. Batorego 10« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt