Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


12.12.2009, godz.: 19:00

RECITAL KATARZYNY SZCZEPANEK

Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza do klubokawiarni „Mam Ochotę” na recital Katarzyny Szczepanek. W programie m.in. piosenki Jacka Kaczmarskiego.

Katarzyna Szczepanek – z wykształcenia historyk, jej pasją jest poezja śpiewana, piosenka literacka, autorska. Uwielbia twórczość Jacka Kaczmarskiego. Pierwszy raz „na poważnie" wystąpiła w 1997 roku na festiwalu piosenki literackiej „Świdnicka Jesień z Poezją”. W 2009 na IV Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego w Garwolinie otrzymała wyróżnienie za piosenkę "Bośnia".
Jak sama mówi: „W repertuarze mam oczywiście nie tylko piosenki Kaczmarskiego, choć one zdecydowanie przeważają. Śpiewam również ballady innych artystów, a także kilka własnych utworów. Wszystkie utrzymane są jednak w podobnym klimacie; wszystkie mówią o człowieku, zmagającym się ze sobą i z rzeczywistością, uwikłanym w historię i w dramaty codzienności, walczącym o zachowanie siebie i zachowanie nadziei; wszystkie przeznaczone są dla tych, którzy nie boją się myśleć. Inspirując się twórczością Kaczmarskiego, podczas koncertów staram się przekazać słuchaczom własną myśl i spojrzenie na świat. W tym celu stworzyłam program, w którym utwory Kaczmarskiego, moje i innych artystów przeplatają się ze sobą, opatrzone są autorskimi komentarzami, tworzą unikalną całość. Zachęcam w nim do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi, nawet jeśli nie można ich znaleźć.

RECITAL KATARZYNY SZCZEPANEK pt. „Między piętrami”
12 grudnia 2009 (sobota),
godz. 19.00
bilety 10 zł (do nabycia w OKO, ul. Grójecka 75, tel. 22 822 48 70)
klubokawiarnia „Mam Ochotę”
ul. Grójecka 75« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt