Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


24.10.2009, godz.: 11:30

RAN DW pt. „Co komu w duszy gra”

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu RAN DW, czyli Rodzinna Animacja Naprawdę Dla Wszystkich. Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków. Wspólnie będziemy cieszyć się sztuką w wielu jej przejawach. Mamy szansę bawić się, tworzyć, poznawać. Najbliższe spotkanie pt. „Co komu w duszy gra” odbędzie się 24 października (sobota), o godz. 11.30.

W programie m.in.: warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe i integracyjne wplecione w temat spotkania. Zabawa rodzinna i edukacja w miłej i wciągającej formie.

Nasze spotkania wyróżniają się pośród innych tym, że nie prowadzimy żadnych konkursów i innego rodzaju rywalizacji, natomiast potrafimy wspólnie bawić się i tworzyć życzliwą, ciepłą atmosferę.
RAN DW jest najstarszym na Ochocie cyklem spotkań rodzinnych prowadzonym nieustannie od 1994 roku, czyli już piętnasty rok.

Najbliższe spotkania:
– 28 listopada „Sztuki i sztuczki”
– 19 grudnia „Święta na ludowo”

UWAGA! Wstęp wyłącznie za okazaniem zaproszeń. Można je odebrać w Klubie Osiedlowym SURMA, ul. Białobrzeska 17 w godz. 16.00-19.00, tel. (0 22) 823 04 32, surma@oko.com.pl, www.oko.com.pl.

RAN DW, czyli Rodzinna Animacja Naprawdę Dla Wszystkich pt. „Co komu w duszy gra”
miejsce: Klub Osiedlowy SURMA, ul. Białobrzeska 17
termin: 24 października 2009 (sobota), godz. 11.30
Klub Osiedlowy SURMA,
ul. Białobrzeska 17

(filia Ośrodka Kultury Ochoty)
tel. (0 22) 823 04 32
dojazd:
autobusy: 127, 130, 136, 150, 154, 158, 167, 172, 186, 191, 404, 521
tramwaje: 1, 7, 9, 14, 25, 35« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt