Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


10.10.2009, godz.: 18:00

„Mnich" Fotoreportaż z Birmy

Ośrodek Kultury Ochoty oraz klubokawiarnia…mam ochotę zapraszają na:

„Mnich" Fotoreportaż z Birmy
Autor zdjęć: Marcin Zaborowski

O projekcie:
Powstały w marcu tego roku fotoreportaż o mnichach jest subiektywnym spojrzeniem autora na codzienne życie birmańskich mnichów. Pomysł na reportaż powstał w małej miejscowości Katha, gdzie autor sfotografował dłonie starego mnicha.

Od tamtej pory mnisi i ich codzienne życie zdominowali wyprawę. Przemierzając samotne Birmę, autor spędził dziesiątki godzin w klasztorach w poszukiwaniu odpowiednich ujęć, które złożyły się na kompletną historię opisującą jeden dzień z życia mnicha. W ten oto sposób powstał fotoreportaż, przedstawiający mnichów oraz ich codziennie wykonywane czynności.

O wystawie:
Podczas otwarcia wystawy, w dniu 10 października o godz. 18.00 autor zdjęć zaprezentuje także wybrane fotografie z podróży po Birmie. W trakcie prezentacji będzie można obejrzeć rybaków z Inle Lake, mieszkańców wiosek, inne zdjęcia mnichów a także codzienne życie Birmańczyków.

Po zakończeniu prezentacji autor zaprasza do dyskusji na temat Birmy i podróżowania po tym kraju.

O autorze:
Marcin Zaborowski (ur. w 1978), mieszka w Szczecinie. Przygodę z fotografią rozpoczął niecałe 4 lata temu, podczas wyjazdu do Maroka. Od tamtej pory fotografia stała się nieodłącznym elementem wyjazdów, równie ważnym jak sama podróż. W ostatnich latach odwiedzał miasta Europy (w tym trzykrotnie Lwów). Był także dwukrotnie w Maroku, a także w Peru, Birmie i Gruzji. Prowadzi autorski portal o fotografii i podróżach (www.marcinzaborowski.com).

Wernisaż w klubokawiarni …mam ochotę
10 października 2009 (sobota),
godz. 18.00
ul. Grójecka 75« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt