Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


17.09.2009, godz.: 20:00

KONCERT ZESPOŁU BISQUIT

Założycielami zespołu Bisquit są Joanna Włodarska i Tomek Krawczyk. W 2002 r. powstały ich pierwsze wspólne piosenki, zaczynali od grania standardów jazzowych.

29 września 2006 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Inny smak” świetnie przyjęta przez dziennikarzy, krytyków i fanów, co zaowocowało nominacją do nagrodyFryderyk 2006 w kategorii Nowa twarz fonografii.
8 lutego 2008 w sklepach pojawiła się druga płyta Bisquit „Pytania”. Jest to kontynuacja dzieła dwójki nie tylko bardzo utalentowanych, ale co rzadko spotykane, doskonale rozumiejących się artystów: wokalistki Asi Włodarskiej i gitarzysty Tomka Krawczyka. Wszystkie piosenki, poza dwoma coverami, to w 100% autorskie dzieło wymienionej dwójki. Bisquit nie odszedł od ciepłych, pozytywnych brzmień, możemy spodziewać się podobnie pogodnych dźwięków, za to w dojrzalszej i bardziej wyrazistej stylistyce. Smaczkiem tego albumu są dwa covery w zaskakująco odległej od oryginału ale subtelnie i„bisquitowo” brzmiącej aranżacji.
Bisquit tworzą: Joanna Włodarska – wokal, Tomek Krawczyk – gitary, Miłosz Wośko –inst. klawiszowe, Maciek Szczyciński – bas, Sebastian Frankiewicz – perkusja.
Warto wspomnieć, że muzycy zespołu współpracowali z czołówką polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej, by wymienić tu tylko: Urszulę Dudziak, Michała Urbaniaka, Lorę Szafran, Zbigniewa Namysłowskiego, Mirę Kubasińską, Agę Zaryan, Smolika, Zakopower.
Są również laureatami wielu festiwali i konkursów: m.in. Jazz Jamboree, Jazz Juniors, Jazz nad Odrą, Guitar City, nagroda za najlepszą muzykę na festiwalu filmowym Aix en Provance (Francja).
Bisquit jest zwycięzcą w kategorii „UtwórSmoothjazzowy Roku 2007” Nagrody Polskich Melomanów. Jest również laureatemnagrody specjalnej Prezydenta Miasta Gdańska w III Ogólnopolskim konkursie piosenek Grzegorza Ciechowskiego w 2008 r.

prawdziwy rarytas dla wszystkich kochających muzykę:
KONCERT ZESPOŁU BISQUIT
17 września 2009 (czwartek)
godz. 20.00
wstęp wolny
Klubokawiarnia „...mam ochotę”,
ul. Grójecka 75« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt