Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


06.06.2009, godz.: 11:00

Festyn Podwórkowy "Nasza ulica"

XI Festyn Podwórkowy „Nasza ulica” odbędzie się w sobotę 6 czerwca (sobota) w godzinach 11-15 przy ul. Białobrzeskiej 17, 19, 21. Organizowany jest przez Klub Osiedlowy SURMA we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury OCHOTA, Wypożyczalnią Książek nr 33 i wieloma ochockimi instytucjami.

Festyn rozpocznie się o 10.30 wspólnym przemarszem przez ulice osiedla. Ta lokalna impreza ma charakter sąsiedzkiego sobotniego pikniku, uczestniczą w niej takie instytucje z Ochoty, jak: szkoły, przedszkola, Straż Miejska, biblioteki, organizacje pozarządowe, a także Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego i Akademia Teatralna. Na mieszkańców będą czekały ciekawe warsztaty: rękodzieło artystyczne, decoupage, modelarstwo, malowanie na szkle i inne zajęcia plastyczne, miasteczko kosmiczne pełne doświadczeń naukowych - dzieci będą mogły wykonać nawet test na sprawność kosmonauty! Tego dnia na ul. Białobrzeskiej i okolicznych podwórkach odbędą się artystyczne happeningi, podwórkowa akcja teatralna, a wśród atrakcji będzie m.in. mini-zoo ze zwierzętami gospodarskimi! Po raz pierwszy ta ochocka ulica stanie się także ulicą organizacji pozarządowych! Będą gościć m.in. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”, Społeczny Instytut Ekologiczny, Stowarzyszenie WISE oraz Warsztat Terapii Zajęciowej „WIARA I NADZIEJA”. Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OPS w Pułtusku, Orkiestra z Chmielnej oraz zespoły młodzieżowe i dziecięce z występami wokalnymi i tanecznymi.

Festyn przygotowany jest przez dla mieszkańców w każdym wieku, więc zarówno dzieci z rodzicami, młodzież, jak i seniorzy na pewno znajdą tutaj dla siebie ciekawą propozycję!

XI Festyn Podwórkowy „Nasza ulica”
6 czerwca 2009 (sobota)
w godzinach 11-15 przy
ul. Białobrzeskiej 17, 19, 21.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt