Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


20.05.2009, godz.: 20:00

artystyczne SPOTKANIE PRZY HERBACIE Z CYTRYNĄ

Przyszedł maj... pewnie już pachnie Saska Kępa :) a tym czasem na Mokotowie wielkimi krokami nadchodzi kolejne, fascynujące, jedyne w swoim rodzaju, optymistyczne, artystyczne SPOTKANIE PRZY HERBACIE Z CYTRYNĄ organizowane przez Grupę Twórczą Mechaniczna Cytryna działającą przy Stowarzyszeniu Cenytalny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej STODOŁA.

20 maja (środa) w warszawskim Klubie Mechanik o godz. 20.00 wystąpią członkowie i przyjaciele Mechanicznej Cytryny, a gwiazdą wieczoru będzie Katarzyna Zygmont z Orkiestrą Moralnego Niepokoju.
Zobaczymy także spektakl Janka Szutkowskiego "Wierciuch".

Katarzyna Zygmont – wokalistka i kompozytorka. Absolwentka Wydziału Piosenki PWSM II stopnia im. F. Chopina w Warszawie oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zaczęła się jej przygoda z kabaretem. Brała udział w tworzeniu i wystawieniu trzech kolejnych programów Kabaretu Moralnego Niepokoju, nagradzanych na Przeglądach Kabaretów PaKA w Krakowie oraz Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry. Z kabaretem koncertowała w całym kraju, występowała w licznych programach telewizyjnych i radiowych, brała udział w nagraniach studyjnych.
Niektóre dokonania: główna nagroda na Festiwalu Piosenki Różnej „Morda”w Warszawie (debiut); I miejsce i Nagroda Publiczności w konkursie „W okolice Stwórcy” w Poznaniu; dwukrotnie pierwsze miejsce na „Jarmarku Piosenki” w Warszawie; prywatne nagrody Jacka Kaczmarskiego, Grzegorza Turnaua i Radia RMF FM na XXX Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie; udział w finale XX Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Bilety w cenie 15 pln do nabycia przed koncertem.
Klub Mechanik,
ul. Narbutta 87

Więcej szczegółów na: www.klubmechanik.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt