Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


16.05.2009, godz.: 14:00

Masa na Autyzm 2009

16 maja 2009 po raz trzeci rusza Masa na Autyzm, Społeczny Rajd Rowerowy na Rzecz Osób z Autyzmem, którego organizatorami są Fundacja SYNAPSIS i Warszawska Masa Krytyczna.
Pojedź na Masę.

Rozkład jazdy

Ogólne informacje o rajdzie
Udział w imprezie jest bezpłatny. W Masie może wziąć udział każdy. Jedyny warunek to posiadanie roweru, ewentualnie rolek, deskorolek bądź innych jednośladów, a także dobra kondycja i pozytywna energia.

Rejestracja uczestników
28 kwietnia - 15 maja - za pomocą formularza rejestracyjnego
lub
16 maja w godzinach 11.30 - 13.30 w punkcie rejestracyjnym na Polu Mokotowskim.

Program artystyczny
12.30 - występują: Paula Chodkowska (śpiew), Jakub Piszek (śpiew), Grzegorz Deptuch (saksofon)
13.00 - koncert zespołu BĘBNY NIE-DZIELĄ, działającego przy Bemowskim Centrum Kultury ART.BEM w Warszawie (skład grupy tworzą uczestnicy kursów gry na bębnach KLICK&DRUM) czytaj więcej

Start
Ruszamy 16 maja z Pola Mokotowskiego o godzinie 14.00.
Punkt startowy będzie znajdował się przy ulicy Rostafińskich (szczegóły wkrótce).

Przejazd
Trasa będzie miała długość 10 km i będzie przebiegała głównymi ulicami Warszawy:
Pole Mokotowskie - Rostafińskich - Boboli - Rakowiecka - Al. Niepodległości - Batorego - Pl. Unii Lubelskiej - Al. Szucha - Pl. Na Rozdrożu - Al. Ujazdowskie - Pl. Trzech Krzyży - Rondo De Gaulle'a - Nowy Świat - Świętokrzyska - Marszałkowska - Rondo Dmowskiego - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Al. Niepodległości - Batorego - Rostafińskich - Pole Mokotowskie.


Idea
Celem rajdu jest promocja wiedzy na temat autyzmu oraz włączenia społecznego osób z autyzmem. W Masie na Autyzm wezmą udział mieszkańcy Warszawy, w tym osoby z autyzmem. Będzie to doskonała okazja do rekreacji ruchowej całych rodzin, a także promocji zdrowia i sprawności fizycznej w imię solidaryzowania się z osobami z autyzmem.
Za każdy kilometr przejechany przez jednego uczestnika Fundacja Orange przekaże środki finansowe na rzecz osób z autyzmem. W 2006 i 2007 roku czeki o łącznej wartości 200 000 zł były przekazywane przez Fundację Grupy Telekomunikacji Polskiej, która w tym roku kontynuuje wsparcie naszych działań pod nazwą Fundacja Orange.
W 2007 roku zebrane fundusze zostały przeznaczone na rozbudowę ośrodka Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS w Wilczej Górze - pierwszego w Polsce przedsiębiorstwa dla osób z autyzmem.
Atmosfera panująca podczas rajdu jest wyjątkowa. Masa na autyzm to nie tylko aktywność sportowa. To także dobra zabawa, a przede wszystkim świadomość niesienia pomocy innym.
Pojedź na Masę.
Pomóż osobom z autyzmem

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt