Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


15.05.2009, godz.: 19:00

Jedyny koncert Jacka Bończyka

Teatr Syrena zaprasza na piosenkę aktorską w najlepszym wydaniu!

„Następny 2009” - Jedyny koncert Jacka Bończyka


W programie tego wieczoru swing lat 60tych Claude'a Nougaro, niepokorne zwrotki do burżujów Georgesa Brassensa, liryczne utwory Charlesa Aznavoura czy przekorne hymny Brela.

Z całą pewnością pojawią się także tanga Astora Piazolli, Paolo Conte oraz utwory autorskie i takie, które w ciągu ostatnich lat stały się dla artysty ważne - Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Staszewskiego czy Grzegorza Ciechowskiego.


Jacek Bończyk jest aktorem, autorem piosenek, scenariuszy i reżyserem spektakli muzycznych, ale przede wszystkim cenionym odtwórcą aktorskiej piosenki, laureatem nagród Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie.

Recitalem „Następny 2009” Jacek Bończyk świadomie wraca do najtrudniejszej formy aktorskiego wyrazu, jakim jest bezpośrednia konfrontacja z teatralną publicznością.
Będzie można usłyszeć swing lat 60tych Claude'a Nougaro, niepokorne zwrotki do burżujów Georgesa Brassensa, liryczne utwory Charlesa Aznavoura czy przekorne hymny Brela. Z całą pewnością pojawią się także tanga Astora Piazolli, Paolo Conte oraz utwory autorskie i takie, które w ciągu ostatnich lat stały się dla artysty ważne - wystarczy wymienić tak szacownych ich twórców jak Wojciech Młynarski, Stanisław Staszewski czy Grzegorz Ciechowski.

Koncert będzie rejestrowany z myślą o wydaniu go w formie płyty live / na żywo /.

Jackowi Bończykowi towarzyszy znany z brawurowych występów Kameleon Quartet w składzie: Hadrian Filip Tabęcki – fortepian, Sebastian Wypych – kontrabas, Bartłomiej Krauz – akordeon oraz Radosław Kiszewski – trąbka.


15 maja 2009
godz. 19.00
Teatr Syrena
ul. Litewska 3« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt