Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.04.2009, godz.: 20:00

LOLEK LUZZ FEST

W tegorocznej edycji TILT oraz ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY na swój własny, muzyczny sposób zaprezentują, jak wyluzować i być sobą nie decydując się na kompromisy.

Dzień pierwszy – 22 kwiecień 2009 (wtorek)
Koncert - godz. 20:00, wstęp wolny
Wykonawca: TILT
Tomek Lipiński lider zespołu TILT to jedna z kluczowych postaci historii naszej sceny alternatywnej. Stanął na czele zespołu pod koniec lat 70 i bardzo szybko stali się jedną z ważniejszych kapel pierwszej fali polskiego punk rocka.


Dzień drugi – 23 kwiecień 2009 (środa)
Konferencja prasowa - 30 lecie działalności artystycznej zespołu
Koncert - godz. 20:00, wstęp wolny
Wykonawca: ODZIAŁ ZAMKNIĘTY

ODZIAŁ ZAMKNIĘTY to legenda polskiego rocka, gwiazda wczesnych lat 80., okrzyknięci przez dziennikarzy muzycznych "polskimi Rolling Stones", jeden z najważniejszych głosów ówczesnego młodego pokolenia.

Pretekstem powstania projektu LOLEK LUZZ FEST jest konkretny problem. Zostawanie w pracy po godzinach to pogłębiająca się patologia tego miasta szczególnie teraz, w dobie kryzysu. Chcemy zwrócić na to uwagę i skłonić media do dyskusji.

W ubiegłym roku LOLEK LUZZ FEST odwiedziło około 4000 przepracowanych Warszawiaków! Projekt ma zachęcać do bezkompromisowości. Stąd też jego realizacja pomyślana jest w środku tygodnia, tak aby ludzie mogli spróbować wyjść wcześniej i przećwiczyć bunt. Pomóc mają w tym zaproszeni artyści, których koncerty są magnezem pomagającym wyjść zapracowanym fanom rock’n’rolla z biura o przyzwoitej godzinie. Chcemy aby w tych dniach ludzie poczuli wolność.

PUB LOLEK
Miejsce jest doskonale znane mieszkańcom Warszawy oraz niezliczonej liczbie turystów, którzy odwiedzają naszą stolicę.
Pub położony jest w sercu Pola Mokotowskiego. W chwili otwarcia, w 1996 roku, był to jeden z nielicznych tego rodzaju lokali i z pewnością jeden z trzech największych w Polsce. Ogólna powierzchnia to aż 2000m2 terenu, na którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Przez cały okres funkcjonowania, LOLEK z powodzeniem organizował wiele imprez kulturalnych. Dotychczas nasi goście podziwiali na scenie w ogrodzie między innymi takich artystów jak Raz Dwa Trzy, Lech Janerka, Tadeusz Nalepa, Maciej Maleńczuk, VooVoo, Renata Przemyk czy Maanam.
Mamut - symbol i maskotka pubu, doskonale odzwierciedla niepowtarzalny charakter lokalu. LOLEK to klimat niezobowiązującej atmosfery, relaksu i luzu.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt