Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


02.04.2009, godz.: 20:00

Sobotnie koncerty w kościołach na Ochocie

Koncert w czwartą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II pt. „…nie lękaj się, gdy umieram…”; wystąpią: Anna Nehrebecka (recytacje), Janusz Tylman (fortepian)

Z cyklu „Sobotnie koncerty w kościołach na Ochocie” 2 kwietnia, wyjątkowo w czwartek, w kościele św. Jakuba przy pl. Narutowicza o godz. 20.00 odbędzie się koncert zatytułowany „…nie lękaj się, gdy umieram…”, podczas którego wystąpią Anna Nehrebecka (recytacje) i Janusz Tylman (fortepian). Koncert organizowany w czwartą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II.

Anna Nehrebecka
Znana i ceniona polska aktorka teatralna i filmowa. W 1969 roku ukończyła warszawską PWST. W filmie Nehrebecka zadebiutowała już w szkole aktorskiej, zaraz po pierwszym roku, rolą Virginii w "Duchu z Canterville". Trzy lata później związała się na stałe z Teatrem Polskim, wystąpiła w sztuce wyreżyserowanej przez Władysława Hańczę i filmie Juliana Dziedziny "Mały". W latach 70. uznana została za jedną z najlepiej zapowiadających się młodych aktorek, była etatową odtwórczynią ról subtelnych "panien z dworków" w ekranizacjach głośnych powieści – niezapomniana zwłaszcza jako Marynia Połaniecka w filmie i serialu telewizyjnym. W czasie stanu wojennego zaangażowała się w działalność charytatywną, organizowaną przez Duszpasterstwo Środowisk Twórczych.

Janusz Tylman
Kompozytor muzyki teatralnej, filmowej i musicalowej. Ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie, z którą związany był po studiach jako wykładowca. Współpracuje z warszawskimi teatrami: Ateneum, Nowy, Powszechny, Rampa, Roma, Stara Prochownia, Syrena, Żydowski. Musicale pt. „Przeklęte tango”, „Niebo zawiedzionych” wystawiono w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Uczestniczył w licznych telewizyjnych programach rozrywkowych i muzycznych; zasiadał m.in. przy czarnym fortepianie w „Śpiewających fortepianach” (TVP2). Występuje jako pianista na scenach i estradach Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych.


2 kwietnia 2009 (wyjątkowo w czwartek)
godz. 20.00
Miejsce:
Kościół św. Jakuba przy pl. Narutowicza

wstęp wolny


Organizator:
Ośrodek Kultury Ochoty,
ul. Grójecka 75
tel. 0 22 822 48 70« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt