Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


04.04.2009, godz.: 19:00

Mademoiselle Karen

Utalentowana saksofonistka znana do tej pory ze współpracy z Czesławem Mozilem swoje autorskie utwory zaprezentuje wraz z zespołem w Klubie Mechanik.

Mademoiselle Karen jest z pochodzenia Dunką, kobietą o wielkim o wielkim sercu. Sercu dla dobrej piosenki i melodii i dlatego jest otoczona twórczymi ludźmi, którzy inspirują jej muzykę i życie. Bardzo lubi czerwony kolor welurowych siedzeń i zasłon w teatrze, zapach kabaretu i smak francuskich słów. I créme brulée, który uwielbia!

Mademoiselle Karen płacze z deszczem i hoduje kwiaty w słońcu. Jeździ Vespą z jej francuskim „amour” i woli się nie spieszyć. Powoli śpiewa swoje piosenki o miłości i życiu. Jedną z ulubionych rzeczy w życiu Mademoiselle Karen jest podróżowanie i spotykanie nowych ludzi i dzielenie się z nimi myślami i ideami. To sprawia, że zmienia sposób myślenia i ma nowe historie do śpiewania.

Osobą, z którą Mademoiselle Karen często dzieli się myślami i ideami jest jej partner sceniczny Monsieur Martin Bonnebo, który akompaniuje jej na akordeonie i pianinie. Różni muzycy zwani „les amies” grywają z nimi sporadycznie. Wszyscy razem prezentują ich piosenki z energią, intensywnością i humorem mieszając style muzyczne na współczesny pop chansons francaises – z duńską nutką.

MADEMOISELLE KAREN / KAREN DUELUND MORTENSEN
BIOGRAFIA:

Mademoiselle Karen (prawdziwe imię Karen Duelund Mortensen) pochodzi z Danii, muzyk, piosenkarka, wykształcenie muzyczne otrzymała na Królewskiej Duńskiej Akademii Muzycznej. Zaczynała już jako dziecko grając na flecie, kiedy była starsza poszukiwała głębszych dźwięków i wybrała saksofon. Na akademii muzycznej studiowała repertuar saksofonu klasycznego i zanurzyła się w różne dźwięki rodziny saksofonów.

Karen zawsze interesowała się łamaniem granic pomiędzy stylami muzycznymi i formami artystycznymi w ogóle, mieszając je wszystkie razem - grać różną muzykę i na maksa! Dlatego spotkała i grała z wieloma różnymi muzykami i artystami w różnych projektach. Na akademii muzycznej przyjaźniła się z innymi muzykami, którzy mieli podobny gust w łamaniu granic muzycznych. Przyjaciele, którzy potem stali się jej bliskimi współpracownikami w kapelach Tesco value i Czesław Śpiewa z Czesławem Mozilem jako wokalistą. Brała udział w albumie Debiut i trasie koncertowej po Polsce.

Przez ostatnie lata Karen zaczęła robić swoją muzykę jako Mademoiselle Karen głęboko zainspirowana francuską tradycja piosenek. Mademoiselle Karen śpiewa i gra na saksofonie i klarnecie podczas, gdy jej partner sceniczny Martin Bennebo akompaniuje jej na akordeonie i pianinie. Różni muzycy zwani „les amis” grywają z nimi sporadycznie.

Bilety (do kupienie w Klubie Stodoła):
w przedsprzedaży 30 zł, w dniu koncertu 35 zł

KLUB MECHANIK PREZENTUJE:
Mademoiselle Karen
4 kwietnia 2009 (sobota)
Klub Mechanik,
ul. Narbutta 87

www.klubmechanik.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt