Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


28.02.2009, godz.: 19:00

KABARETOWA SCENA OKO

W sobotę 28 lutego zapraszamy na Kabaretową Scenę OKO z udziałem Marka Majewskiego, Mariana Opani oraz Tomasza Szweda.

Będzie to mieszanka satyry obyczajowo-politycznej. Duża dawka „klasyki kabaretowej”, świetne piosenki, zabawne monologi, satyryczne komentarze wydarzeń polityczno-społecznych, chwilami sarkastyczny dowcip i zaskakujące puenty.
Jednym słowem uczta dla konesera dobrej i inteligentnej rozrywki.

MAREK MAJEWSKI
Autor, kompozytor, poeta, satyryk, felietonista.
Jest scenarzystą i reżyserem licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych, m.in. własnego programu telewizyjnego Kabaretowa Lista Przebojów.
Od 1989 roku z Marcinem Wolskim współtworzyli wszystkie telewizyjne i radiowe polityczne szopki noworoczne.
W 2005 roku na Gdańskim VI Festiwalu Dobrego Humoru wspólnie z Wolskim otrzymali nagrodę za najdowcipniejszy program rozrywkowy pod tytułem „Teraz Wyspa”.
Marek Majewski jest też miłośnikiem zwierząt domowych i obrońcą ich praw.

MARIAN OPANIA
Aktor teatralny, kabaretowy i filmowy.
Dla współczesnej telewizyjnej publiczności to przede wszystkim profesor Zybert z serialu "Na dobre i na złe". Z przekąsem można powiedzieć, że i wcześniej zdarzały mu się role w popularnych serialach, jak choćby w "Czterech pancernych". Jego najwybitniejsze role to monodram „Moskwa-Pietuszki” Wienedikta Jerofiejewa i rola redaktora w „Człowieku z marmuru” Andrzeja Wajdy. .
Od ponad dwudziestu lat Marian Opania związany jest z warszawskim Teatrem Ateneum, gdzie poza rolami dramatycznymi zachwycał interpretacją piosenek i songów w muzycznych spektaklach „Wysocki”, „Brel” i „Hemar” – jak „Lot Moskwa – Odessa”, „Cukierki dla panienki mam” czy „Amsterdam”.
Grane przez niego postaci balansujące na granicy upadku, upokorzenia ujmują ciepłem, liryzmem.

TOMASZ SZWED
Ceniony w środowisku autor nastrojowych piosenek, mocno osadzonych w realiach dnia powszedniego. Oprócz własnej twórczości prezentuje również standardy country, folk, bluesa, szanty i muzyki celtyckiej.
Na estradzie od 1978 roku. Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych. piosenkarz, autor tekstów, kompozytor, muzyk, kierownik własnych zespołów muzycznych od 1978 do chwili obecnej.
Ostatnio, prowadzi” stałe muzyczne komentarze polityczne w audycji TVN24 „Szkło kontaktowe”.
Jest również psychoterapeutą. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje psychoterapeutyczne oraz warsztaty rozwoju osobowości. Jest konsultantem Fundacji „A kogo?” Ewy Błaszczyk.

Program kabaretowy z udziałem Marka Majewskiego, Mariana Opani, Tomasza Szweda

bilety w cenie 20 zł
rezerwacja pod nr (0 22) 822 48 70,(0 22) 822 93 69

28 lutego 2009 r. (sobota),
godz. 19.00
Ośrodek Kultury Ochoty
ul. Grójecka 75

www.oko.com.pl
oko@oko.com.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt