Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


16.02.2009, godz.: 20:30

Finał konkursu Koncertowa Fotografia Roku 2008

Zapraszamy Państwa na finał konkursu „Koncertowa Fotografia Roku 2008”, który odbędzie się 16 lutego w warszawskim klubie Stodoła, o godzinie 20:30 Imprezę uświetni występ zespołu Tlen, organizatorzy planują multimedialny pokaz wszystkich zdjęć, będzie też można spotkać się z biorącymi udział w fotograficznych zmaganiach fotografami.
Wstęp wolny

O Konkursie:
Konkurs „Koncertowa Fotografia Roku 2008” został zorganizowany przez dwóch fotografów koncertowych: Artura Rawicza i Marcina Bąkiewicza. Idea pojawiła się w grudniu, na początku stycznia dopracowany został regulamin i stworzona została strona: www.kfr2008.blox.pl . Celem konkursu była konsolidacja środowiska fotografów koncertowych i oczywiście dobra zabawa.
W szranki stanęło 20 najaktywniejszych polskich fotografów specjalizujących się w fotografii koncertowej, publikujących swoje zdjęcia w ogólnopolskich mediach ( między innymi: Wirtualna Polska, Onet, Teraz Rock, Metal Hammer, Infomuzyka). Każdy z fotografów mógł zgłosić jedynie 5 zdjęć. Wśród prac zgłoszonych do konkursu znalazły się fotki z koncertów takich wykonawców, jak: Metallica, Iron Maiden, Apocalyptica, The Police, Queen i wielu innych. Zdjęcia wykonane były w Polsce i zagranicą, na pojedynczych koncertach, jak i na festiwalach (m.in. Audioriver, Off Festival, Sziget Festival, Roskilde Festival, Heineken Open’er Festival, Pepsi Vena Music Festival).
100 zgłoszonych do konkursu fotografii ocenianych było przez Jury, w składzie którego znalazły się osoby, zajmujące się na co dzień muzyką i koncertami (dziennikarze muzyczni, organizatorzy koncertów).
Konkurs zyskał sobie sporą popularność, jego autorzy gościli 5 lutego w Antyradiu, w programie MakakArt, prowadzonym przez Piotra ”Makaka” Szarłackiego, opowiadając o idei całej imprezy, niuansach fotografii koncertowej, oraz oczywiście o zdjęciach.
O zespole Tlen:
Grupa powstała w 1998 roku w Warszawie. Po zagraniu kilkudziesięciu koncertów w polskich miastach i miasteczkach muzycy zrealizowali materiał demo, którego fragmenty znalazły się na antenie Radiostacji, a potem radia 94 i Antyradia. W 2004 roku Tlen wygrał pierwszą edycję Demolki 94, następnie wystąpił na festiwalu w Węgorzewie, zdobywając kontrakt z Universal Records, którego efektem było zamieszczenie kilku piosenek grupy na jednej ze składanek Nu Energy. Kolejnym sukcesem było zamieszczenie jednej z piosenek na składance Minimax vol. 3, sygnowanej przez Piotra Kaczkowskiego.
Zespół obecnie gra w składzie: Michał Pruszkowski: śpiew i gitara basowa; Konrad Bartnik – perkusja; Krzysztof Nowicki – gitara.

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt