Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


21.02.2009, godz.: 19:30

SOBOTNIE KONCERTY W KOŚCIOŁACH NA OCHOCIE

W cyklu Sobotnie Koncerty w Kościołach na Ochocie” w kościele Zwiastowania Pańskiego przy ul. Gorlickiej 5/7, odbędzie się program muzyczno-poetycki NIEBIESKIE OKULARY do wierszy ks. Jana Twardowskiego z muzyką Agaty Bernadt, Sławomira Jankowskiego, Adama Niedzielina w wykonaniu: zespołu „Krakowskie Przedmieście” w składzie:

Agata Bernadt - śpiew, recytacje
Adam Niedzielin – piano
Grzegorz Piętak - kontrabas
Adam Prucnal – skrzypce elektryczne

Program składa się z wierszy mówionych i śpiewanych, przypomina formę monodramu. Uwzględnia stale powracające w twórczości poety wątki: spotkań z drugim człowiekiem w przestrzeni wiary; „kłopotów” z miłością i samotnością; „dotykania” świata niewidzialnego śladami pozostawionymi przez nieobecnych; istotnej dla naswspółobecności świata roślin i zwierząt; przeżyć, wspomnień z domu rodzinnego, okupacji.

Program wzrusza niepowtarzalną liryką autora, bawi paradoksami i finezją dowcipu. Daje możliwość bardzo kameralnego, ciepłego, osobistego przeżycia spotkania z autorem i jego słowem.

Muzyka nie dominuje nad wierszem jedynie pomaga dotrzeć do sensu, ilustruje...

21 lutego 2009 (sobota)
godz. 19.30
wstęp wolny!

Miejsce:
Kościół Zwiastowania Pańskiego
przy ul. Gorlickiej 5/7


Organizator
Ośrodek Kultury Ochoty,
ul. Grójecka 75
tel. 0 22 822 48 70
www.oko.com.pl,
e-mail: oko@oko.com.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt