Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


06.03.2009, godz.: 20:30

Brylfest 4 – KRYZYS, 52UM i inni

Festiwal twórczości Roberta Brylewskiego. W programie koncert zespołu Kryzys, 52UM oraz zaproszonych przyjaciół. To już czwarta taka impreza w Stodole.

Kryzys spotkał się ponownie po 25 latach przerwy w klubie CDQ w Warszawie, a miała być to okazja do podziękowania wszystkim muzykom, którzy wzięli udział w projekcie. Stał się również okazją do miłęgo spotkania i odświeżeniem zapomnianych trochę relacji pomiędzy jego członkami. Zespół się nie reaktywował, ale postanowił od czasu do czasu przyjmować zaproszenia od przyjaciół. Tak się stało w tym roku w Jarocinie, tak też będzie 6 marca w Stodole.

Zapewne wiele osób zdziwiło się informacją o koncercie zespołu KRYZYS w trakcie tegorocznego festiwalu w Jarocinie. Zespół przygotował się do tego koncertu bardzo poważnie. "Nigdy nie miałem aż tylu prób przed pierwszym występem żadnego ze swoich projektów" - mówi Robert Brylewski. Mrówcza praca na próbach przyniosła efekty w postaci bardzo chwalonego przez dziennikarzy muzycznych występu. Miło było nam iż spotkaliśmy się z opiniami, że był to jeden z najlepszych występów w trakcie tegorocznego Jarocina. Ciepło zostały przyjęte również dwa nowe utwory grupy przygotowane podczas prób.
Efektem tego wszystkiego jest decyzja o prezentowaniu się publicznie w miarę możliwości czasowych poszczególnych członków zespołu.
Zespół rozważa również wejście do studia w miesiącu grudniu w celu zarejestrowania nowego materiału muzycznego. W międzyczasie na rynku pojawi się płyta DVD z koncertem TRIBUTE TO KRYZYS i filmem dokumentalnym o zespole.

Kryzys to jeden z pierwszych polskich zespołów nowofalowych, powstał w Warszawie w 1978 r. W 1980 roku we Francji ukazała się płyta długogrająca zespołu, która szybko zyskała status kultowego wydawnictwa - na aukcjach internetowych na całym świecie osiąga ona cenę około 500 złotych. W Polsce jedynym oficjalnym wydawnictwem była kaseta “78-81″ (1994), a utwory Kryzysu (np.: Ambicja, Święty Szczyt, Telewizja) stały się hymnami pokolenia przełomu lat 70/80. Zespół grając przez trzy lata kilkukrotnie zmieniał swój styl przechodząc płynnie od punk rocka i nowej fali do ska i reggae.
Wpływ Kryzysu na polską muzykę jest niepodważalny, a dowodem tego może być lista zespołów, w których grali członkowie zespołu po rozpadzie grupy: BRYGADA KRYZYS, TILT, IZRAEL, ARMIA, KULT, FALAREK, BAKSZYSZ, IMMANUEL.

Wejście godz. 19:00, początek koncertu 20.30
Bilety: w przedsprzedaży studencki 30 zł, normalny 33 zł,
w dniu koncertu wszyscy 38 zł

6 marca 2009 (piątek)
Klub Stodoła
ul. Batorego 10« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt