Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


11.02.2009, godz.: 19:00

Ladies Night Of Mascarade

Najsłynniejszy karnawał w Europie odbywa się w Wenecji, w mieście okrzyczanym jako najromantyczniejsze miejsce świata. Nic więc dziwnego, że symbole tego miasta miłości – maski weneckie, stały się inspiracją do najnowszego projektu przygotowanego team kreatywny warszawskiej Dekady. Tym pomysłem Dekada pragnie uwieźć serca kobiet.

LADIES NIGHT OF MASCARADE to mix współczesnej muzyki POP, którą kobiety znają i kochają z performence'm w wykonaniu aktorów krakowskiego teatru Scena Kalejdoskop. Gościem specjalnym wieczoru będzie postać filmowa, rewolucjonista ale szarmancki dżentelmen - Vandetta, który przygotował dla gości prezenty, maski weneckie.

Kobiety kochają tajemniczość teatru. Atmosferę zbudować mają specjalnie przygotowane wizualizacje, artystci teatru pantomimy oraz przebojowa muzyka ubarwiona dźwiękiem saksofonu Michała Kobojka (Varius Manx) improwizującego wspólnie z Dj Brian'em. To będzie maskarada, której nie można przegapić.


LADIES NIGHT OF MASCARADE
Klub Dekada
11 luty 2009 (środa), godz. 19:00
ul. Grójecka 19/25

www.dekada.pl
Ladies wstęp wolny, gentleman 10pln
Zaproszenia FREEmamy dla Was zaproszenia!
wyślij SMSa o treści

TC.CBSMS.MASCARADE.Twoje imię. Jeżeli możesz to podaj adres mailowy
na numer 71068.
Usługa dostępna w sieciach Plus, Era, Orange, Play, ...
koszt to 1,22 zł (z VAT) - opłata za wysłanie wiadomości SMS na numer 71068

Kto pierwszy ten lepszy. Do zwycięzców oddzwonimy lub napiszemy maila.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt