Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


10.02.2009, godz.: 20:30

MARILLON - koncert!

Legendarna brytyjska grupa rockowa, która rock progresywny przywróciła na pierwsze strony gazet, tworząc nowy gatunek rock neo-progresywny. Najlepiej strzeżony sekret brytyjskiej sceny muzycznej, żywa legenda, wystąpi już w lutym!

Powstały w 1979 roku, Marillion wciąż przeciwstawia się wszelkim stereotypom i szufladkowaniu. Po nagraniu 14 albumów, wielkim sukcesie w latach 80 tych, udowadnia, że przez dekadę można być stale na szczycie. Ich ostatnie produkcje znowu okupują szczyt list przebojów i list sprzedaży płyt.

Zespół na przekór modom, wiernym swoim artystycznym ideom oraz setką tysięcy fanów na całym świecie, od lat tworzy bezkompromisową muzykę, odkrywając nowe muzyczne obszary, stając się prekursorami rocka neo-progresywnego. Za sprawą leadera i wokalisty Steve’a Hogartha, Marillion przekształcił się w pulsującą życiem muzyczną potęgę, podobną do takich eksperymentatorów jak Radiohead czy mistrzów w przekazywaniu emocji - The Blue Nile i Talk Talk.

Dziś kończą pracę nad piętnastym albumem, zatytułowanym Happiness Is The Road, który ukaże się jesienią tego roku. Po wyprzedanym w Polsce tournee albumu Somewhere Else, zespół ponownie zawita do naszego kraju.

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców.

Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:30
Zakończnie imprezy o godz. 23:30
Na koncercie wszystkie miejsca są stojące

Ceny biletów
w przedsprzedaży 100 zł
w przedsprzedaży od 1 listopada 110 zł
w dniu koncertu 120 zł

MARILLION
2009-02-10, wtorek
Klub Stodoła
ul. Batorego 10

więcej informacji o imprezie »

« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt