Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


04.12.2008, godz.: 20:00

VOTUM - koncert

Warszawski zespół VOTUM zagra w Stodole.

Formacja VOTUM, autorzy jednego z najciekawszych i najdojrzalszych debiutów na scenie progresywnej, podpisali kontrakt z cenioną amerykańską wytwórnią Progrock Records. Kontrakt z jednym z najważniejszych wydawców w tym gatunku gwarantuje zespołowi doskonałą dystrybucję płyt, za którą odpowiadają tacy niezależni giganci jak SPV (Europa) czy Rykodisc, pododdział Warner (Stany Zjednoczone).

Debiutancka płyta Votum „Time Must Have A Stop” została wydana w Polsce wiosną tego roku nakładem Insanity Records i gorąco przyjęta nie tylko przez fanów gatunku. Do sklepów za granicą płyta trafi w styczniu 2009, natomiast już od listopada dostępna będzie w sprzedaży wysyłkowej.

VOTUM - to jedno z największych odkryć na krajowej scenie progresywnego rocka i metalu. Zespół jeszcze młody stażem, istniejący od 2003 roku, ale niezwykle dojrzały i świadomy muzycznie. Przez trzy lata intensywnie koncertował w całym kraju, grając ponad 60 razy w całej Polsce i nie pozostawiając nikogo obojętnym na swoją muzykę. Na początku tego roku wydał album zatytułowany "Time Must Have A Stop", na którym zawartość tekstowa utworów jest, podobnie jak muzyka, swoistym spoiwem wszystkich kompozycji. Tło stanowi bogata oprawa wizualna, którą zespół wykorzystuje na koncertach. Przez muzykę, teksty i wizualizacje zespół wyraża emocje i tworzy specyficzny klimat, a komponując nowe utwory nie zastanawia się, czy swoim charakterem wpiszą się one w jakiś określony nurt. Jedno jest pewne - fani Opeth, Porcupine Tree, Pink Floyd czy Riverside będą zachwyceni słuchając Votum.

Na początku grudnia zespół wyruszy w trasę razem z Unsun i Black River, podczas której odwiedzi siedem miast w Polsce.

Oto dokładna rozpiska trasy:
2.12 Bydgoszcz, Estrada,
3.12 Gdynia, Ucho
4.12 Warszawa, Stodoła
7.12 Łodź, Dekompresja
8.12 Kraków, Loch Ness
9.12 Rzeszów, Pod Palmą
10.12 Lublin, Graffiti

Wywiady z zespołem ukażą się w najnowszych wydaniach magazynów Teraz Rock, Metal Hammer oraz Mystic Art., poniżej można przeczytać rozmowy z Votum w serwisach:
« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt