Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


23.10.2008, godz.: 21:00

Alchemist Project na Otrzęsinach Integralnych 2008

W ramach jednej z największych imprez studenckich pt. “Otrzęsin Integralnych 2008” 23-10-2008 w klubie “Remont” wystąpi Alchemist Project.

mamy dla Was zaproszenia

Jest to polski duet DJ-ski powstały w 1999 rok w Zielonej Górze.
W skład zespołu promującego muzykę dance, house oraz trance wchodzą bracia Radosław Rasiński (ur. 1977 w Zielonej Górze) kompozytor, aranżer, producent oraz Roland Rasiński. Bracia Rasińscy zajmują się komponowaniem, aranżacją, programowaniem instrumentów, produkcją oraz masteringiem, a Roland oprócz tego występuje jako DJ w klubach.
Alchemist Project zadebiutował wydanym w 2005 r. albumem City of Angels. Do tego utworu stworzyli teledysk ukazujący się na antenie Polsatu 2. Drugą płytę jaką wydali Alchemiści nosi tytuł Alchemist Project in the mix vol.1, natomiast trzeci album to Alchemist Project in the mix vol.2, na którym mieści się jeden z największych hitów 2007 roku Krishna.
Duet tworzy również remiksy. Współpracował z takimi gwiazdami jak Magda Modra, Sonic Division, Hyperavers, Kalwi & Remi oraz Kai Del Noi.
Radosław Rasiński tworzeniem muzyki dance oraz elektronicznej zajmuje się od 1996 roku. W latach 1998 oraz 2000 był laureatem Top Tlenu.
Niedawno zespół nagrał płytę "Music Is My Extasy", z której pochodzą single "Krishna", tytułowy "Music Is My Extasy" oraz "Viva Carnival". Na płycie wokalnie wspomogła Alchemist Project wokalistka – Angie – Anna Turska, z którą zespół współpracuje od 2006 roku. Jeden z ostatnich owoców ich współpracy to singiel "Rhythm Of The Night".
Bilety:
12zl - przedsprzedaż
15zl - panie i studenci
20zl - reszta

mamy dla Was zaproszenia!
wyślij SMSa o treści:

TC.CBSMS.23.Twoje imię. Jeżeli możesz to podaj adres mailowy
na numer
71068.
Usługa dostępna w sieciach Plus, Era, Orange, Play

koszt to 1,22 zł (z VAT) - opłata za wysłanie wiadomości SMS na numer 71068


Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń. Kto pierwszy ten lepszy. Do zwycięzców oddzwonimy lub napiszemy maila. W miarę możliwości będziemy aktualizować informację o dostępności zaproszeń
Zostało jeszcze 5 zaproszeń.


Więcej na: www.iOtrzesiny.pl
o godz. 21
Klub Remont (D.S. Riviera)
ul. Waryńskiego 12
(022) 2349111
klub.waw.pl« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt