Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


11.10.2008, godz.: 11:00

„Góra – góral – górzysty” z cyklu Oko w OKO

Zapraszamy na kolejne, ósme już SPOKO – Spotkanie Pokoleniowe w Ośrodku Kultury Ochoty – z cyklu Oko w OKO z naturą pod hasłem: „Góra – góral – górzysty”.

Tym razem wybierzemy się w podróż na najwyższy szczyt świata – Mount Everest. Dowiemy się skąd na Ziemi wzięły się góry oraz jak żyją ich mieszkańcy. Poznamy góralskie piosenki i zasady wspinaczki. Nie może Was tu zabraknąć!

Ale najpierw koniecznie zapiszcie się telefonicznie lub e-mailowo w godzinach 9.00-16.00 pod numerem telefonu: (0-22) 822 48 70 lub e-mail: spoko@oko.com.pl.

Popod turnie, popod lasy,
tam gdzie owce i juhasy…
Halo? Jak to? – zapytacie,
gdzie właściwie zapraszacie?
Kto to juhas? Turnia co to?
- odpowiemy Wam z ochotą.
Więc spotkanie szykujemy,
gdzie o górach opowiemy.

Serdecznie Was zapraszamy
i na wszystkich już czekamy.

Opis projektu:
Na spotkania z cyklu SPOKO składają się między innymi różnego rodzaju warsztaty, zabawy słowne, muzyczne, ruchowe, plastyczne, krótkie formy teatralne.

Zajęcia nastawione są na rozwijanie zainteresowań dzieci, ich umiejętności, pobudzanie twórczego myślenia. Tworzymy atmosferę otwartości, przyjaźni i współpracy, nie rywalizujemy ze sobą, nie oceniamy się, a bawimy się i współpracujemy.

Spotkania mają również wymiar edukacyjny - dzieci w przystępny, atrakcyjny, niekonwencjonalny sposób dowiadują się wielu różnych ciekawych rzeczy na temat otaczającego ich świata.

Ogromną zaletą SPOKO jest to, że biorą w nich udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Oba pokolenia mają okazję wzajemnie się poznać, zobaczyć siebie w różnych nowych sytuacjach i zadaniach, pogłębić łączącą ich więź, a także miło i ciekawie spędzić razem wolny czas.

SPOKO z cyklu Oko w OKO z naturą pt. „Góra – góral - górzysty"
11 października 2008
godz. 11.00
Ośrodek Kultury Ochoty,
ul. Grójecka 75
Adresaci: dzieci w wieku 5 – 12 lat wraz z rodzicami, dziadkami bądź opiekunami
Zapisy: tel. (0-22) 822 48 70, e-mail: spoko@oko.com.pl.
Wstęp bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona!« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt