Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


18.10.2008, godz.: 11:00

Starsi Panowie Dzieciom

Z okazji 50. rocznicy powstania Kabaretu Starszych Panów Ośrodek Kultury Ochoty organizuje w październiku 2008 w różnych miejscach Warszawy wydarzenia artystyczne, prezentujące twórczość niezapomnianego duetu Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory. Są to:

Starsi Panowie Dzieciom
W ramach cyklu Dziecięce Spotkania Literackie, realizowanego przez Ośrodek Kultury Ochoty odbędzie się spotkanie z twórczością Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego skierowaną do dzieci.
18 października 2008,
godz. 11.00,
Ośrodek Kultury Ochoty.

Konkurs wokalny im. Jerzego Wasowskiego oraz koncert jubileuszowy Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego
Ogłoszony został również konkurs wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”, mający na celu popularyzację piosenek Wasowskiego i Przybory wśród młodzieży, przyszłych adeptów sztuki wokalnej i aktorskiej oraz zainteresowanie młodych Polaków muzyką i rozrywką na dobrym kabaretowym poziomie. Przesłuchanie uczestników planowane jest 17 października 2008 w Ośrodku Kultury Ochoty. Zwycięzca konkursu weźmie udział w koncercie jubileuszowym (10-lecie istnienia) Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego, który odbędzie się:
18 października 2008
w Ośrodku Kultury Ochoty.
W koncercie tym wezmą udział nauczyciele, absolwenci, uczniowie oraz goście specjalni.

oraz
Wielka Gala
Widowisko z udziałem artystów współtworzących Kabaret Starszych Panów oraz artystów młodego pokolenia, a także gościa honorowego – p. Marii Wasowskiej. Do współpracy zostali zaproszeni m.in.: Barbara Krafftówna, Wiesław Michnikowski, Bohdan Łazuka, Hanna Śleszyńska, Marian Opania, Kwartet Rampa. Profesjonalnych wykonawców wspierać będą studenci Akademii Teatralnej. Autorem scenariusza, reżyserem, a także konferansjerem wieczoru będzie ceniony aktor i reżyser, Rektor Akademii Teatralnej – Andrzej Strzelecki.
Gala odbędzie się o godz. 19.00 w Teatrze na Woli
16 października 2008.

3) Wydanie znaczka okolicznościowego
Wraz z Pocztą Polską przygotowaliśmy emisję znaczka pocztowego upamiętniającego jubileusz 50-lecia Kabaretu Starszych Panów. Prezentacja znaczka odbędzie się:
16 października 2008
w Teatrze na Woli,
podczas koncertu galowego.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:

więcej imprez plenerowych (masowych)
16%
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
15%
możliwość wypożyczenia rowerów
15%
możliwość wypożyczenia leżaków
12%
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
9%
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
9%
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
8%
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)
8%
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
6%
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
3%

głosów: 1040

« głosujZobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt