Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt


06.09.2008, godz.: 12:00

Pierwszy dzień profilaktyki zdrowia zwierząt towarzyszących.

6 września 2008r, firma Hill's Pet Nutrition zaprasza na imprezę rodziinną dla miłośników zwierzą.

Pierwszy dzień profilaktyki zdrowia zwierząt towarzyszących, będzie miał miejsce na tyłach Biblioteki Narodowej od strony ulic Leszowej i Fińskiej: Wawelska róg al. Niepodległości.
Impreza potrwa od 12 do 16.

Impreza w parku „Zdrowie na 4 Łapach” 6 września 2008 r, godz 12:00 – 16:00, dojście od Al. Niepodległości ulicami Leszową i Fińską.

W ramach nowego programu „Zdrowie na 4 Łapach” firmy Hill’s Pet Nutrition, Inc promującego profilaktykę leczenia zwierząt towarzyszących na Polu Mokotowskim w Warszawie dnia 6 września odbędzie się Wielka Impreza Rodzinna dla Miłośników Zwierząt.

Podczas pikniku będą się odbywały bezpłatne konsultacje weterynaryjne. Lekarze weterynarii będą promowali konieczność wykonywania podstawowych badań kontrolnych oraz zwracali szczególną uwagę na najczęstsze schorzenia tj. otyłość, problemy stomatologiczne, dermatologiczne, zapalenia stawów, oraz najlepszy start w życie kociąt i szczeniąt.

Podczas pikniku odbędzie się szereg innych aktywności związanych ze zwierzętami takich jak pokaz fundacji DOG IQ, która szkoli psy do pomocy osobom niepełnosprawnym, liczne konkursy: na Sobowtóry, Podaj Łapę, czy wybór Miss i Mistera etc., koncert zespołu VERBA, dla najmłodszych Przedszkole Tęczowy Ogród, malowanie buziek, portreciarz, fotograf etc.

Imprezę poprowadzi miłośniczka zwierząt Olga Bończyk.

Specjalne zaproszenia do wzięcia udziału w imprezie przyjęli znane wszystkim i lubiane osóby publiczne tj:Ewa Bem, Olga Borys, Mateusz i Matylda Damięccy , Katarzyna Dowbor, Maciej Kuroń oraz Katarzyna i Cezary Żakowie.

Organizatorzy: Hill’s Pet Nutrition, Inc, Euro-Zoo Sp. z o.o., „Cztery Łapy” Patronat medialny nad imprezą objęli : „Przyjaciel Pies”, „KOT”, Radio dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy razem z pupilami.« zobacz pełny kalendarz »
« powrót do strony głównejbrak imprez w tej kategorii w najbliższym czasie


zobacz pełny kalendarz imprez »

Pole Mokotowskie to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Miła atmosfera, liczne puby i imprezy, to coś dla Ciebie!

Odwiedź dział rozrywka i zobacz jakie imprezy czekają na Ciebie w najbliższym czasie. Dowiedz się co ciekawego dzieję się na Polu Mokotowskim w pubach i klubach!

zobacz więcej informacji »

Jestem zainteresowany / Uważam że to ciekawy pomysł:
możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego
możliwość wypożyczenia rowerów
możliwość wypożyczenia leżaków
możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego (piłki, badminton, bule, ...)
koszulki jako pamiątka z Pola Mokotowskiego
kalendarz na 2012 rok ze zdjęciami z Pola Mokotowskimi
możliwość wypożyczenia książek do czytania na Polu
więcej imprez plenerowych (masowych)
więcej zajęć sportowych (rozgrywki)
więcej zajęć edukacyjnych (spacery z przewodnikiem, warsztaty, pokazy)zobacz wyniki »Zobacz najnowsze filmy z Pola Mokotowskiego w dziale TV!

więcej na TV.PoleMokotowskie.pl »


Strona główna  ::  Kalendarz imprez  ::  Przydatne informacje  ::  Historia Pola  ::  Wizja Pola  ::  Mapka Pola  ::  Galeria  ::  Forum dyskusyjne

Rozrywka  ::  Kultura  ::  Sport  ::  Zdrowie  ::  Psy  ::  Praca  ::  Edukacja  ::  Gastronomia  ::   Niepełnosprawni  ::  Konkursy  ::  Linki  ::  Kontakt